Вадим Страшкевич: "Ми провели непоганий матч, отримали свою порцію навантажень"

12 липня 15:59
Переглядів: 88
Страшкевич

Після спарингу проти загребського «Локомотива» своїми враженнями про нічийний результат та словенські збори поділився півзахисник «зелено-білих» Вадим Страшкевич.

«Сьогодні важко було грати. Справа не лише в спеці, але й в тому, що вже на старті поєдинку ми залишилися в меншості. Довелося перелаштуватися, але як на мене, ми провели непоганий матч, отримали свою порцію навантажень. Про «Локомотив» скажу, що це цікава команда із якісним підбором виконавців. Тому загалом зіграли ми добре».

«За що Васіна вилучили? Самого епізоду я не бачив, бо тривала наша атака, але можу сказати, що проти нас почали грати грубо з першої ж хвилини. На самому старті матчу хорвати розмахували ліктями... Вже звична справа, коли доводиться грати проти балканських команд, то залишається сподіватися, що це клуб із хорошими, технічними футболістами, як, наприклад, «Марібор» чи «Динамо» (Загреб). Всі грають у те, що вміють. Ми намагалися контролювати м’яча, проводити комбінації. Напевно, не все у нас вдавалося, але ж ми лише місяць тренуємося разом, тому потрібен час аби налаштувати гру».

«Щодо навантажень на зборах, то можу пригадати той період, коли мене з молодіжки забрали до основи. На перших порах було дуже складно, адже у Прем’єр-лізі окрім навантажень треба швидше грати і швидше думати. Зараз у нас цілком нормальний робочий процес, добре, що є все необхідне для відновлення. Також можна добре відпочити від тренувань. Як правило у цей час я сплю чи балакаємо з партнерами по команді» – розповів Вадим Страшкевич.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: