Вадим Євтушенко: "ФК Тернопіль грає, дотримуючись простої тактики"

27 квітня 12:33
Переглядів: 79
Євтушенко

Старший тренер Динамо-2 прокоментував перемогу своїх підопічних над ФК Тернопіль.

— Насамперед, ми задоволені результатом. Дуже важливі для нас три очки, особливо після того, як у попередньому турі ми втратили два очки в Чернівцях, де ми грали краще й мали там теж вигравати. Тому налаштовувалися на сьогоднішню гру, знали, що нам буде протистояти команда ще більш агресивна. Тернопіль грає, дотримуючись простої тактики, але дуже ефективно, недаремно вони перебувають нагорі турнірної таблиці. Можливо, вони грають не дуже видовищно, але боротьбу чинять дуже пристойну, тому ми налаштовували наших хлопців, які хочуть грати у красивий, технічний футбол, що, перш за все, ми не маємо програти в агресивності, у боротьбі. Я радий, що хлопці з цим завданням упоралися. І, якщо в першому таймі ми ще не могли вийти з боротьби в якісні атаки, то в другому таймі в нас було багато простору, багато хороших моментів. На жаль, реалізація залишає бажати кращого, все ж таки забивати один м'яч у кожній грі — це замало. Маючи ті моменти, які в нас були, передумови для взяття воріт, вважаю, що ми мали забивати більше. Але це навчання. Будемо намагатися усунути й цей недолік.

— Гра почалася в неквапливому темпі, й певний час моментів не було. Ви якось перебудували гру команди впродовж матчу або в перерві?

— Суперник практично не починав атаки через захисників, а просто воротар вибивав м'яча, тому важко було організувати якийсь пресинг на чужій половині поля. Потрібно було відходити глибоко назад, коли воротар далеко вибиває м'яча. І, звичайно, в такій ситуації відстань до чужих воріт доволі велика. Потрібно, по-перше, виграти боротьбу, а, по-друге, вийти з цієї боротьби. Тож ми весь час грали в контратакуючий футбол. До того ж, на жаль, наші захисники, коли ми контролювали м'яч, не знаходили хороших продовжень у першому таймі, оскільки наші півзахисники були трохи пасивні у своєму русі. Як наслідок, захисники в першому таймі робили багато довгих передач замість того, щоб знайти партнерів пасами на землі. У перерві ми хлопцям це підказали, й у другому таймі рух став трохи кращим. Можливо, на це вплинуло те, що стало трохи прохолодніше.

— Хто в команді призначає штатного пенальтиста, ви особисто або самі гравці на полі?

— Загалом, у нас багато хлопців, які можуть добре пробити, тому вони самі визначають, хто буде бити. Хобленко забив до цього, сьогодні ще раз взявся бити. Загалом, найчастіше саме він — наш штатний пенальтист. Добре, що він реалізував пенальті у важливий момент.

— Сьогодні Динамо-2 переграло прямого конкурента. Чи стоїть перед командою певне турнірне завдання на цей сезон?

— У нас завдання одне — покращувати якість гри, готувати футболістів для першої команди. Ми сьогодні саме встигли подивитися 15 хвилин матчу Говерла – Зоря. Приємно було, що там троє наших вихованців грають в основному складі. На установці перед грою це стало ще одним мотиваційним моментом. Я сказав підопічним: "Бачите, ви вчора грали з цими хлопцями разом, а сьогодні вони вже грають у Прем'єр-лізі. У вас теж є така можливість. Тому працюйте, й від вас це нікуди не дінеться!"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: