Вадим Заяць: "Енергетик" нас підвів"

15 лютого 11:14
Переглядів: 170
Default Image

У Чернівцях завершився навчально – тренувальний збір ФСК «Буковина», а вже 16 лютого футболісти нашої команди візьмуть курс на Крим, де продовжать підготовку до офіційних матчів. Головний тренер чернівецької команди Вадим Заяць розповів про майбутні зміни в складі «Буковини».

- Вадиме Григоровичу, з яких причин «Буковині» не вдалося зіграти з бурштинським «Енергетиком»? 

- «Енергетик» нас підвів. Вони не приїхали до нас. Якщо вже дав слово, то треба його тримати, незважаючи на умови. Зрештою, Бог нас розсудить.

- Дайте, будь – ласка, короткий аналіз навчально – тренувального збору, який завершився в Чернівцях ? 

- Той об’єм роботи, який було заплановано, ми виконали. На жаль, нам не вдалося зіграти контрольні поєдинки з сильними суперниками. Врешті – решт, нічого страшного не сталося. Зокрема, у нас попереду навчально – тренувальний збір у Криму, на який ми вирушаємо 16 лютого. Переконаний, що там «Буковина» зможемо зустрітися з командами пристойного рівня.

- Ви задоволені роботою своїх підопічних ? 

- Звісно, що усім задоволеним я бути не можу. Сильні футболісти будуть залишатися в «Буковині», а слабкі – покинуть наш колектив. Після сьогоднішньої гри ми з двома гравцями припинимо співпрацю.

- Вадиме Григоровичу, чи можна очікувати на те, що найближчим часом «Буковина» підпише нових гравців ? 

- Днями ми плануємо підписати контракт із трьома футболістами – з двома нападниками та одним захисником. Поки що оприлюднювати прізвища цих виконавців не буду. Скажу, що один із можливих новачків «Буковини» участі у сьогоднішній двосторонній грі не брав. Однак, він є футболістом досить таки непоганого рівня. Зараз також ми шукаємо ще одного воротаря. Переглядаємо Сергія Тукача, який останнім часом виступав у армянському «Титані». Сталося так, що у нас поки що не було серйозних спарингів, у яких виникла б можливість перевірити цього голкіпера.

Зрештою, ми вже практично визначилися щодо новачків. До 25 лютого у нас вже буде, так би мовити, повний боєкомплект. Звісно, ми також не відмовимося від нагоди підписати того гравця, який зможе суттєво підсилити гру нашої команди. Ми йдемо таким шляхом, щоби на кожну позицію у нас було по два рівноцінних гравця.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: