Вадиму Белоцерковському – 75!

19 серпня 22:52
Переглядів: 106
Белоцерковський

Сьогодні, 19-го серпня, вітання з нагоди 75-літнього ювілею приймає ветеран львівського футболу Вадим Белоцерковський, який нині працює адміністратором Академії футболу ФК «Карпати».

Вадим Белоцерковський після закінчення Львівського інституту фізкультури працював тренером спортивного класу СПТУ-1 (пізніші назви «Трудові резерви», «Гарт»), базового при формуванні союзної збірної СТ «Трудові резерви», постійного учасника фінальної частини престижних в радянські часи Всесоюзних юнацьких змагань «Надія». 

За свою тренерську кар’єру Вадим Аркадійович виховав більше 80-и гравців команд майстрів колишнього СРСР та України. Серед них Стефан Решко, Василь Медвідь, Ігор Яворський, Ярослав Ватаманюк, Любомир Вовчук та багато інших. 

Вадим Белоцерковський неодноразово очолював юнацьку та молодіжну збірні Львівщини, яка у 1993 році в Новому Роздолі стала чемпіоном молодіжних ігор України, здолавши у фіналі збірну Києва, за яку тоді виступали Андрій Шевченко, Юрій Дмитрулін, Владислав Ващук. 

У 1998 році у Львові збірна Львівщини, в складі якої виступали Сергій Даниловський, Тарас Кабанов, Сергій Сернецький, знову стала переможцем молодіжних ігор України. Підопічні Вадима Белоцерковського в складі команди «Гарт» двічі перемагали у фіналах міжвідомчої першості України. 

У 1998 році Вадим Белоцерковський став переможцем номінації «Кращий дитячий тренер» у всеукраїнській гала-виставі «Людина футболу». Вадим Аркадійович також тричі був переможцем у номінації «Кращий дитячий тренер» гала-вистави «Людина футболу Львівщини». У 1999 році очолювана Белоцерковським команда «Гарт» стала бронзовим призером чемпіонату світу серед учнівської молоді в італійському місті Кальярі. Разом з випускниками училища залучався до тренерської роботи в таких командах майстрів, як «Кристал» (Чортків), «Дністер» (Заліщики), «Скала» (Стрий). З 2000 року тренував команду «Гарай» (Жовква), яка першою на Львівщині у 2002 році стала володарем Кубка України серед аматорських команд. 

У ФК «Карпати» Вадим Белоцерковський з 2004 року. Працював тренером-селекціонером, старшим тренером «Карпат-2», старшим тренером футбольної Академії «Карпати» а нині займає посаду її адміністратора.

Тож багаточисленні учні, педагогічні колективи Академії футболу ФК «Карпати» і карпатівської СДЮШОР разом з керівництвом та всім колективом клубу вітають Вадима Аркадійовича з уродинами і щиро бажають йому міцного здоров’я, родинного затишку, матеріального достатку та успіхів у нелегкій справі виховання майбутнього «Карпат» та всього українського футболу. 

Многая літа, пане Вадиме!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: