Валентин Хоптян: "Розвиток спорту на Тернопіллі є пріоритетом у роботі влади області"

16 січня 12:23
Переглядів: 109
Хоптяна

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян обговорив зі своїм заступником Петром Гочем підсумки роботи спортивної галузі області.

За словами Петра Гоча, у 2013 році робота обласної державної адміністрації була спрямована на визначення комплексу пріоритетних напрямків, які забезпечать жителям області вільний доступ до закладів фізичної культури і спорту, модернізацію та будівництво нових сучасних спортивних споруд, надання якісних, фахових фізкультурно-оздоровчих послуг.

Як заявив Валентин Хоптян, розвиток спорту на Тернопіллі є пріоритетом у роботі влади області. В рамках програми активізації економіки на 2013-2014 роки планується побудувати в області 147 дитячих та 53 спортивних майданчиків. На розгляд уряду подано пропозиції щодо реконструкції веслувального каналу та будівництва центру веслувальних видів спорту. З метою розвитку біатлонної бази в с. Підгороднє Тернопільського району здійснюється будівництво лижеролерної траси.

За сприяння голови обласної державної адміністрації у 2011-2013 роках в області проведено реконструкцію стадіонів у Гусятині, Козові, Збаражі, Борщові, Зборові, Скалаті.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: