Валентин Москвін - новий наставник долинського ФК "Нафтовик"

07 березня 17:01
Переглядів: 170
Валентин Москвін

У Долині відбуваються зміни, які мають на меті відродити інтерес до футболу та команду "Нафтовик". Створено Асоціацію "Футбольний клуб "Нафтовик-Долина". Головою цієї організації обрано заступника міського голови м.Долина Володимира Смолія. Тепер засновниками клубу є Долинська міська рада, Долинська районна рада та ГО "Долинська районна федерація футболу". Очолив "Нафтовик" добре знаний на Прикарпатті футбольний фахівець - Валентин Артурович Москвін.

Як повідомляє президент клубу на сторінці ФК "Нафтовик" (Долина), у п'ятницю 3 березня відбулось офіційне представлення нового головного тренера на розширеному засіданні Ради Засновників клубу. В ході розмови було обговорено такі питання, як завдання на другу половину сезону, комплектація складу команди, політика клубу щодо завдань на найближчі сезони. Після цього, у приміщенні Долинської ДЮСШ відбулось представлення нового головного тренера та керівництва клубу гравцям та кандидатам у команду.

Того ж дня під керівництвом нового головного тренера команда "Нафтовик" провів перший передсезонний спаринг на синтетичному полі в с. Довге з місцевою аматорською командою "Скала". Рахунок зустрічі 4:2 на користь долинян, але найголовніше, що в цьому спарингу було переглянуто більшість місцевих футболістів з минулорічного складу команди та велику кількість кандидатів. 
Зокрема, з минулорічного складу "Нафтовика" були задіяні: Гала Микола, Громоляк Назар, Пастух Іван, Бабінчук Михайло, Штеньович Віктор, Петрушка Олег, Сокирко Віталій, Шатковський Олег. Серед кандидатів у команду: 6 гравців з команд чемпіонату району (Шиян Роман, Кузьмин Тарас, Федоришин Іван, Олійник Василь, Гірний Роман, Олег Соловйов), Три гравці які у 2016 році захищали кольори Болехівських "Карпат" (Сергій Халацький, Василь Лесів, Роман Дяків) та один гравець з юнацького складу (Тишківський Назар). З різних причин в спарингу не прийняли участь ще 5 потенційних новачків, а також один із лідерів - Іван Паньків, який отримав дуже недоречну важку травму і на жаль не зможе допомогти команді протягом тривалого періоду часу.

На даний час триває процес комплектації складу команди. Завдання головного тренера - на основі тренувального процесу та контрольних матчів сформувати заявку із 18-20 гравців. Щодо подальших планів передсезонної підготовки, то команда планує зіграти до 12 березня ще 1-2 спаринги для перегляду усіх кандидатів. Після того - участь у традиційному турнірі "Кубок Підгір'я". 
Завдання на другу половину сезону, яке поставлене перед тренером - збереження прописки у елітному дивізіоні чемпіонату області та фініш в середині турнірної таблиці. Але чи не найголовніше завдання на найближчу перспективу, яке стоїть перед командою - це повернення інтересу до "Нафтовика" з боку вболівальника, яке дещо втрачене у світлі останніх плачевних результатів. Наша мета сьогодні - викладатись у кожному матчі, показувати змістовний футбол і давати бій фаворитам. Результати в контексті кількості набраних очок звісно ж важливі, але найголовніше, щоб навіть за негативного результату вболівальник міг сказати, що наша команда билась і виглядала достойно. А у такому випадку прийде і результат.

Насамкінець про фінансування. Відповідно до рішень міської та районної рад на сьогодні клуб має затверджений бюджет на 2017 рік у сумі 570 тис. грн. (320+250) з перспективою збільшення фінансування відповідно до результатів і гри які демонструватиме команда (див. 2- абзац п.5). Крім того, нове керівництво має наміри активно вести переговори щодо залучення до підтримки команди місцевих спонсорів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: