Валентин Соболевський: "Поєдинки проти "Команди Росії" були б дуже цікавими"

09 березня 09:06
Переглядів: 186
українські отамани

Головний тренер професійного боксерського клубу «Українські отамани» розповів про підготовку до чвертьфінальних поєдинків, проаналізував наших майбутніх суперників по плей-офф Всесвітньої серії боксу.

- Давайте спробуємо зазирнути на один поєдинок вперед. Вже 28 березня наша команда проведе перший чвертьфінальний виїзний поєдинок. Єдине, що залишилось визначити проти якої команди. На Вашу думку, яка з команд все ж таки буде більш прийнятним суперником для «Отаманів»? Тим паче, що можливих опонентів у нас не так і багато: команди Азербайджану та Росії.

- Як я вже й казав, для нас немає особливої різниці з ким боксувати. Зараз ми підводимо нашу команду на пік форми і я гадаю, що нам по силам зустрітися з будь-яким суперником. Що стосується наших майбутніх опонентів, то усі команди ми поважаємо і готові прийняти виклик. Обирати нам суперника не приходиться. Якщо азербайджанська команда вже провела усі поєдинки, то росіянам залишилось провести останню матчеву зустріч з кубинцями, яка і має остаточно визначити розташування сил у турнірній таблиці. Тому, гадаю, що давати коментарі стосовно майбутніх суперників радше буде робити після того, як ми будемо знати з ким боксуватимемо. Єдине що можу сказати, як на мене, поєдинки проти «Команди Росії» були б дуже цікавими, це було б дуже видовищне протистояння. Ми поважаємо російську команду. В ній зібрані чудові боксери, тому, для нас було б цікаво побоксувати з ними. Та й взагалі, протистояння двох провідних боксерських держав світу було б надзвичайно цікавим для усіх.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: