Валентин ЦВЄЛИХ: "Шанси все одно п'ятдесят на п'ятдесят"

01 червня 11:09
Переглядів: 306
Default Image

Івано-Франківський "Ураган" зробив вагому заявку на те, щоб уперше в історії вибороти звання чемпіона України з футзалу.

У фінальній серії підопічні Сергія Гупаленка виграли два матчі у львівського клубу "Енергія-Тайм". Тепер учасники фіналу переїжджають до Львова, де в п'ятницю буде третє очне протистояння. Чемпіоном України стане команда, яка виграє три матчі із серії. Про перспективи "Урагану" в інтерв’ю "Експресу" розповів один із лідерів команди Валентин Цвєлих, котрий у двох фінальних матчах забив три м'ячі й знову очолив перегони бомбардирів чемпіонату України.

— Ви дуже потужно почали фінальну серію...
— Так, ми серйозно налаштувалися. Це й не дивно, адже "Ураган" уперше так близько підійшов до золотих нагород. Я вважаю, що перший матч ми виграли цілком закономірно, повністю перегравши "енергетиків". Рахунок зустрічі — 4:2. Ну а в другій грі фортуна нам усміхнулася. Ми цього не приховуємо. "Ураган" виграв у серії післяматчевих пенальті. А це, як кажуть, лотерея.

— "Ураган" веде у серії з рахунком 2:0. Багато зроблено?
— Ми маємо гандикап у дві перемоги. Та це не значить, що вже стали чемпіонами. Шанси все одно п'ятдесят на п'ятдесят. Що не кажіть, але в гостях важче діяти, аніж удома. Тим паче, що в "Енергії" грають виконавці, які мають досвід перемог у фіналах. У Львові буде дуже важко. Вся боротьба ще попереду.

— У півфіналі "Ураган" програв два гостьові поєдинки "Єнакієвцю", але пізніше виграв три домашні зустрічі. Ви ж знаєте психологічний стан гравців "Енергії"...
— Так, ми були в аналогічному становищі, коли привезли дві поразки з Єнакієвого. Психологічно було важко, бо ми не мали права на помилку. Але ж ми були впевнені в собі й розуміли: у Єнакієвому зал маленький, а в Івано-Франківську — більший. У ньому ми почуваємося упевнено. Мабуть, нелегко нині й гравцям "Енергії". Загалом, у фіналі — два достойні суперники, а переможе сильніший.

— Ви повернулися на перший рядок у таблиці найкращих голеадорів чемпіонату України...
— Я ніколи не ставлю мети виграти бомбардирську гонку. Виходжу на майданчик, аби допомогти команді. Мені байдуже, на якому місці я у гонці бомбардирів. Головне — добрий результат моєї команди. Якщо в підсумку стану найкращим снайпером, буду радий. Мені до таких успіхів не звикати, адже вже тричі був найкращим голеадором. Тепер мене більше цікавлять золоті нагороди чемпіонату України.

— Як фінал вплине на подальшу вашу спортивну кар'єру?
— Шостого червня закінчується термін мого контракту з "Ураганом". Не знаю, які висновки зробить керівництво клубу. Моя позиція прозора: все тут мене влаштовує, я готовий і далі працювати на благо івано-франківської команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: