Валерій Федорчук: "Більше не маємо права на помилку"

24 березня 16:08
Переглядів: 197
федорчук

Після поразки в Ужгороді від «Говерли» півзахисник «левів» Валерій Федорчук спробував пояснити у чому причини стартових невдач.

– Я не можу сказати, що у нас психологічна яма. Це більше схоже на нефарт. По грі не скажеш, що ми не можемо чогось, чи нам щось не вдається. Навпаки, у нас було багато моментів, але ми поки не можемо їх реалізувати. Потрібно відіграти на нуль, а свій момент ми знайдемо і заб’ємо гол. Не дуже добре, що програємо дві гри підряд в дербі. Це сумно. Але це вже сталося, треба рухатися далі. До нас приїде «Севастополь», ми вже не маємо права на помилку. Мусимо брати три очки.

– Чому така проблема з реалізацією моментів?
– Справді, це наша нинішня проблема. Але дивіться: у другому таймі мав бути чистий пенальті. Що завадило судді поставити «точку» не знаю. Неподалік рефері перебував за воротами. Він мав би підказати, що мене збили, але цього не зробив.

– Нічия була б закономірним результатом?
– Мабуть, так. У нас моментів було більше. Зеньов міг забивати, ніхто йому не заважав. Ну, не йде м’яч у ворота...

– Психологічний стан погіршився?
– Треба забувати гру. Емоції не мають впливати на наші дії. Будемо вірити, що все налагодиться, бо попереду ще багато матчів. Не варто опускати очі, потрібно результатом вибачитися перед уболівальниками. Вони ж бачать, що ми стараємося. Думаю, по грі у них нема до нас претензій. Просто не йде м’яч у ворота. Прошу фанів більше нас підтримувати, а ми будемо більше викладатися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: