Валерій Федорчук: "Динамо" це "Динамо". Такі команди вже не можуть дивувати"

12 квітня 20:45
Переглядів: 161
федорчук

Півзахисник «Карпат» Валерій Федорчук - про матч з «Динамо»

- Я вважаю, що завдяки таким матчам команда росте. У першу чергу, напевно, психологічно. Поповнюються у нас сили й емоції, коли з'являється можливість перевірити себе на тлі таких команд.

Всі дуже задоволені, адже нам вдалося реабілітуватися перед уболівальниками. У нас вийшов не самий вдалий старт весняної частини сезону, ми майже не набирали очки, тому хотілося сьогодні просто не програти. Звичайно, розуміли, що матч з «Динамо», але з такою підтримкою просто не мали права програти. Вважаю, нічийний результат - закономірний. Матч вийшов хороший.

- Сьогодні з'явилася інформація, що найближчим часом «Карпати» можуть переїхати на «Арену Львів». Що думаєш про це? Потрібно переїжджати вже цього сезону?

- Якщо буде така можливість, то, думаю, нічого страшного в цьому немає, адже там дуже хороший стадіон. Кожен з нас хоче грати на подібній арені, так і вболівальникам подібне не завадило б.

- Сьогодні була нічийна гра або якась з команд була ближче до перемоги?

- Думаю, сьогодні була проста гра, швидка і цікава. Забивали і ми, і «Динамо», була інтрига в поєдинку. Ми не здавалися і грали до кінця, показали свій характер. Дуже добре, що сьогодні не поступилися!

- Сподобалася тобі гра «Карпат»? Отримав задоволення від футболу?

- Потрібно в кожному матчі отримувати задоволення, адже коли ти виходиш на поле, як на каторгу, то це вже не футбол. Звичайно, не все виходило, адже ми грали проти «Динамо», але потрібно було показати свій характер і настрій на гру. Думаю, нам це вдалося.

- «Динамо» сьогодні чимось здивувало?

- «Динамо» це «Динамо». Такі команди вже не можуть дивувати, адже ти знаєш, що вони борються за чемпіонство. Потрібно просто всім колективом виходити і грати один за одного.

- За яку з команд, які ведуть боротьбу за чемпіонство, Ви вболіваєте?

- Звичайно, за « Дніпро». За кого я ще можу вболівати? Я бачу, що у них є всі шанси на перемогу. Думаю, і по грі вони зараз кращі.

- Чи можна сьогоднішній матч назвати одним з кращих для «Карпат» у сезоні?

- Одним з кращих - так.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: