Валерій Федорчук: "Неприємно так втрачати перемогу"

04 листопада 17:18
Переглядів: 145
федорчук

По завершенні гри «Карпати» – «Чорноморець» автор єдиного гола господарів Валерій Федорчук поділився своїми враженнями від матчу з журналістами.

– Коли виграєш по грі протягом усього матчу, мабуть, кожній команді неприємно так втрачати перемогу. Я сьогодні грав ближче до атаки, ближче до Олександра Гладкого. У моменті коли забив гол, вдалося ввірватися у вільну зону. Коли захисники були за спиною, залишалося тільки пробити по воротах, що я і зробив.

– У другому таймі був схожий епізод, однак ти вирішив не пробити, а віддати передачу партнеру.

– Знаєте, на футбольному полі треба приймати рішення дуже швидко. Я подумав, що зручніше буде моєму партнеру, якому я віддав передачу. На жаль, забити не вдалося.

– Чи згоден з жовтою карткою, яку ти отримав від арбітра?

– Жовту картку дали за те, що я задів кутовий прапорець. Я вважаю, не так сильно його задів, аби давати за це попередження.

– Гол ти присвятив своїм рідним – дружині та дитині?

– Так. Дружині, сину і нашій майбутній дитині, на яку ми з нетерпінням чекаємо. Ну й звісно нашим вболівальникам, які так палко нас підтримували як в цій грі, так і в попередніх. Шкода, що не вдалося подарувати їм перемогу, але ми обов’язково це зробимо вже в найближчий час.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: