Валерій Федорчук отримав триматчеву дискваліфікацію

25 квітня 22:37
Переглядів: 185
федорчук

У п’ятницю, 25 квітня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу провів своє чергове засідання.

Футболіста дніпропетровського «Дніпра» В. Киричука дискваліфіковано на два матчі за небезпечний напад на суперника з вірогідністю нанесення травми (9 квітня 2014 року у матчі 8-го туру чемпіонату U-19 із харківським «Металістом»).

Три матчі пропустить футболіст луганської «Зорі» М. Жичіков, вилучений з поля за удар ногою суперника після зупинки гри 11 квітня 2014 року у матчі 25-го туру чемпіонату U-21 з одеським «Чорноморцем».

На три матчі відсторонено футболіста львівських «Карпат» В. Федорчука внаслідок вилучення з поля за удар суперника ногою після зупинки гри 20 квітня 2014 року у матчі 26-го туру чемпіонату із сімферопольською «Таврією».

За удар суперника ногою після зупинки гри 18 квітня 2014 року у матчі 24-го туру чемпіонату першої ліги із харківським «Геліосом» київського «Динамо-2» Є. Волинця дискваліфіковано на три матчі.

На три матчі відсторонено футболіста команди «Макіїввугілля» Є. Федотова після вилучення з поля за удар ногою суперника, який не володів м’ячем, 13 квітня 2014 року у матчі 28-го туру чемпіонату другої ліги з кременчуцьким «Кременем».

Два матчі дискваліфікації отримав футболіст свердловського «Шахтаря» О. Яскович за небезпечний напад на суперника з вірогідністю нанесення травми у матчі 27-го туру чемпіонату із дніпродзержинською «Сталлю», який відбувся 9 квітня 2014 року.

Футболіста команди «Єнакієвець» Олівейру де Насіменто Вільямса дискваліфіковано на три матчі за удар суперника після зупинки гри (12 квітня 2014 року у матчі чемпіонату Екстра-ліги з харківським «Локомотивом»).

Головного тренера одеського «Чорноморця» Р. Григорчука оштрафовано на 10 тисяч гривень за його поведінку під час матчу 26-го туру чемпіонату із дніпропетровським «Дніпром», який проходив 20 квітня 2014 року.

За нецензурні висловлювання на прес-конференції після закінчення матчу 26-го туру чемпіонату із харківським «Металістом» на головного тренера запорізького «Металурга» О. Тарана накладено фінансові санкції у розмірі 10 тисяч гривень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: