Валерій Федорчук вдруге став батьком

25 листопада 20:26
Переглядів: 212
федорчук

Радісна подія трапилася минулої ночі у сім’ї креативного хавбека «Карпат» та віце-капітана команди Валерія Федорчука. О 01:05 його дружина Олена народила синочка. Зріст малюка – 50 см, вага – 3 кг 50 г. Отримав новонароджений вже й ім’я – Марк.

Зазначимо, що це вже друга дитина у подружжя Федорчуків. Рівно півтора року тому, 25-го травня 2012 року, у них народився син Климент. Втім, Олена та Валерій не збираються, як то кажуть, почивати на лаврах. Як зізнався у розмові з Інформаційним центром клубу віце-капітан «Карпат», тепер вони з дружиною працюватимуть над тим, щоб народити доньку. Також Валерій розповів, що був присутній при народженні Марка.

Тож партнери по команді, тренерський штаб і багаточисельна армія вболівальників «Карпат» разом з керівництвом та усім колективом клубу щиро вітають Олену і Валерія з народженням синочка, а Климента з молодшим братиком та бажають сім’ї Федорчуків міцного здоров’я, родинного щастя і матеріального достатку, а главі сім’ї побільше переможних матчів та забитих голів у складі «Карпат» і національної збірної України.

Нехай Марк росте здоровим і щасливим, на утіху батькам та рідним і на радість усій карпатівській сім’ї та Україні!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: