Валерій Федорчук викликає на батл Ігоря Циганика

26 лютого 07:20
Переглядів: 841
федорчук

Подальша доля півзахисника «Карпат» Валерія Федорчука – визначена. Щойно повісить стерті у футбольних боях бутси, одразу візьметься за коментаторський мікрофон. Принаймні задатки до коментаторського мистецтва у Валерія є: за словом у кишеню не лізе, а знання футболу взагалі не викликають сумнівів.

Клубний  тележурнал «ПроКарпати» телеканалу ZIK cкористався нагодою та запросив Валерія Федорчука до коментаторської кабіни під час останніх спарингових поєдинків «біло-зелених» у Туреччині. Сам футболіст змушений був пропустити матчі через травму, отриману напередодні.

Як зізнався Валерій, у ролі коментатора до цього часу не виступав, зрештою, як ніколи не спостерігав за грою аж із верхніх трибун, де, як правило, розміщені кабінки журналістів.  Та перший млинець видався смачним: початок гри  - і Валерій без помилок та пауз називає склади команд. Ну а далі по поличках розкладав фінти та паси одноклубників та їх опонентів.

«Цікаво подивитися на гру зі сторони, згори, та ще й коментувати при цьому дії колег по команді», - признався Валерій Федорчук.  

Чи займатиметься у подальшому коментуванням Валерій, звісно, ще не знає, та в азарті заявив, що готовий викликати на словесний батл відомого українського коментатора Ігоря Циганика.

«Насправді ми з Ігорем добре знайомі. І зараз я розумію, скільки хвилювань можна пережити у коментаторській кабінці. Та все ж конкуренцію Циганику готовий скласти», - пожартував на завершення розмови півзахисник.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: