Валерій Легчанов підсумував першу частину сезону для "Енергії"

18 листопада 14:35
Переглядів: 152
Валерій Легчанов

Валерій Легчанов підсумував першу частину сезону для "Енергії"

- Загалом самовіддачею і бажанням команди, а також малюнком її гри більш-менш задоволений. Десь ми недобрали очки. Вважаю, що у нас був провальний матч у Хмельницькому і в Херсоні я не побачив того малюнку гри, який би хотілося. У грі з «Титаном» очки втратили по грі, хоча внічию точно могли зіграти. В цілому, команда ще будується і ми шукаємо ігрові зв’язки, ще не все вдається. Реалізація не на тому рівні, який хотілося б мати, але моменти є, а значить голи прийдуть.
По лініям можу сказати, що воротарі виступили на своєму достатньо непоганому рівні. Так тримати і хай не розслабляються. В захисті є огріхи у тактичному плані – розбираємо це на переглядах ігор. У нападі треба більш сконцентровано і холоднокровно підходити до гольових моментів. Не допрацьовуємо на «стандартах». Хотілося б бачити більше взаєморозуміння і націленості на ворота.

Робочий процес триває і він тяжкий, але ми були готові до того, що осінній відрізок для нас таким і буде. Хлопці голову не опускають. Усі дивимося в майбутнє і працюємо. Вже незабаром друге коло і відпускати лідируючу четвірку не хотілося б. Треба набирати очки і підніматись якомога вище в турнірній таблиці. Ми маємо на це певний план і бачимо, що з усіма командами Екстра-ліги можна грати. Працюємо в цьому напрямку і готуємося до гри з «Кардиналом-Рівне». 

- Місце за підсумками першого кола закономірне чи розраховували на щось більше?
- Як сказати… Зараз мене більше цікавить гра. Звісно, що у керівників клубу на першому місці результат. Думаю, що до плей-оф команда повинна знайти свій малюнок гри. Якщо лишимося на тому рівні, що можемо зараз, то буде важко виконувати поставлені завдання. Треба всім додавати в тактичному плані, а в індивідуальному треба ставити вищу планку. Необхідно вийти на минулорічний рівень в психологічному та ігровому плані. Команда це все розуміє.

Гравці знають, що немає межі досконалості, всі хочуть прогресувати. Не все дається швидко, але тому і ціннішим є здобуття якогось комплекту нагород. Тільки через працю можна рухатися вперед. Команда ще не на максимумі, але все робиться для того, щоб ми відчували одне одного. Нам на весну потрібно стати ще більш впевненішими і організованішими. Потрібно працювати, щоб бути готовим до будь-якого протистояння. Пізніше будуть паузи, але зараз пройде такий відрізок, що ми зіграємо за 1,5 місяці 6 ігор і результати в них будуть визначальними. Ми готуємося до цього і хочемо піднятися якомога вище. Робочий процес триває, тому дивимося тільки вперед з надією. Будемо працювати, щоб радувати уболівальників. Можливо можна було посісти і вище місце, якби ми набрали очки в тих матчах про які я казав.

Ще мене дуже турбує, що ми погано граємо по рахунку. Вже не перший раз виграємо в м’яч-два і втрачаємо концентрацію чи психологічно даємо шанс суперникам, і вони можуть зрівнювати рахунок. Треба, щоб наш психологічний стан був врівноваженим впродовж всього матчу. Лідерам потрібно тримати свою марку, а молоді підтягуватися до них. Сподіваюся, що знайдемо баланс між усіма цими футзальними компонентами. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: