Валерій Легчанов: "Працюємо над покращенням рівня гри"

01 листопада 07:42
Переглядів: 161
Легчанов

Помічник Олександра Косенко відповів на наші запитання після двох перемог збірної України в матчах зі Словаччиною.

Розкажіть про поїздку до Словаччини. Ви дебютували у національній збірній у якості тренера…

- Поїздкою ми усі задоволені, і гравці і тренерський штаб. Зіграли два хороші матчі, отримали багато матеріалу для вивчення та застосування цих знань в майбутніх матчах. Мабуть, дебютував вдало, раз перемогли, але нам ще є чого вчитись і куди рости…  

Які емоції від двох зіграних матчів зі словаками?

- Знали цю команду досить непогано. З ними працює іспанець, і це було добре помітно у грі. Звичайно, попереджали гравців про провокації, але уникнути проблем все одно не вдалось. Що ж, мабуть, з кожної ситуації треба витискати лише позитив, тому ці два видалення дозволили нам спробувати свої сили у грі в меншості, хоч і позбавили можливості пограти з п’ятим польовим у другому матчі.

Щодо роботи з Олександром Косенко, які враження?

- Ми знаємо один одного вже дуже багато років. Лише нещодавно я грав під його керівництвом, потім разом працювали в молодіжній збірній. Зараз дебютували з головною командою країни. Я добре розумію вимоги Олександра Петровича, ніякого дискомфорту у роботі не відчуваю. У збірній дуже чудова атмосфера!

Що відчуває людина, яка ще вчора виходила на паркет у якості гравця, а сьогодні сидить на лаві запасних у якості тренера?

- Ці відчуття складно передати словами. Зовсім інше навантаження, в основному це стосується моральної складової. Коли граєш, більше втомлюєшся фізично, а моральної втоми майже не помічаєш. У тренера все навпаки, і часто моральна втома відображається на стані значно більше, ніж фізична.

Чи немає бажання у Валерія Легчанова в якийсь момент гри вибігти на паркет і допомогти своїй команді?

- Вже встиг перелаштувати себе на тренерський лад, хоча, в особливо емоційних моментах хочеться вийти на паркет.

Які обов’язки покладались на вас під час тренувань збірної?

- Головний обов’язок – працювати для підвищення рівня гри наших виконавців. Безпосередньо на тренуваннях я працював з голкіперами. Справа в тому, що голкіпери Локомотиву працюють за іспанською методикою, і їм для цього потрібна була третя людина. Усі інші завдання – звичайна робота помічника головного тренера: підказати, донести, пояснити, проконтролювати…

Чи приймали участь у вправах на тренуваннях?

- Ні, у цьому не було необхідності. У збірну було викликано достатньо гравців…

Чим корисна була поїздка до Словаччини?

- Ми отримали інформацію про можливості наших гравців, зараз будемо аналізувати відео матчів і продовжимо готуватись до відповідальних матчів нашої команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: