Валерій Легчанов: "Рахунок не по грі. "Ураган" домінував у другому таймі"

27 грудня 22:10
Переглядів: 184
Валерій ЛЕГЧАНОВ

Головний тренер «Енергії» прокоментував Галичині спортивній перемогу своєї команди в дербі з «Ураганом».

- Наші з «Ураганом» матчі завжди виправдовують статус дербі. У якому б турнірному положенні не знаходились команди, вони завжди б’ються. Ці матчі «винесені» окремо. Тут більше боротьба не за три очки, а за «психологію». І до наступної зустрічі перевага знаходиться на боці тої команди, що перемогла.

Рахунок не по грі. Суперник домінував у другому таймі. І це для мене зараз головне питання, щоб психологічно хлопці так не надломлювались, бо кількість гольових епізодів була достатньо великою і рахунок міг бути іншим.

Ключовим моментом був другий гол. Коли після пропущеного, капітан зразу ж забив другий гол я побачив що психологічно команда стала почуватись впевненіше. Було зрозуміло що гри вже не віддадуть.

В цілому, ще багато сумбуру, щось виходить, щось не виходить, тому будемо працювати. Є ще над чим працювати. Всі працюють над плей-офф. Тренер завжди хоче кращого.

Ми повинні зрозуміти що для когось це десятий матч чи сотий з «Ураганом». А хтось тільки вдруге грає. І молоді гравці не завжди розуміють, що ця гра це більше ніж футзал. Наші матчі це окраса українського футзалу. Молодь з часом зрозуміє як треба швидше входити в гру і не бути такими зажатими.

Нагадаємо, що після  13 турів «енергетики» із 20 очками займають четверте місце відстаючи від лідера на 8 очок, а 2-3 місця – на шість.

Завтра, 28 грудня, львів’яни зіграють свій черговий матч – на виїзді із «Титаном» (Покровське).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: