Валерій Легчанов: "Це був останній мій матч як гравця"

31 травня 23:01
Переглядів: 170
Легчанов

"Енергія" - "Локомотив" - 3:8. Післяматчевий коментар капітана «енергетиків» Валерія Легчанова:

- Валерій, вашій команді не вдалося завершити сезон на переможній ноті, і все ж як би Ви його оцінили?

- Хоч і гіркота поразки є, можу сказати спасибі всім керівникам команди, всім хлопцям, які працювали в цьому сезоні. Оцінку сезону дадуть керівники, але я зі свого боку вважаю, що ми виступили, якщо навіть говорити за п'ятибальною системою, то на чотири з плюсом. Якщо навіть не на п'ять з мінусом, враховуючи всі проблеми і труднощі, які були в клубі, і в країні. Кубок завойований плюс срібні медалі - для наступного покоління, вважаю, це буде поштовхом для продовження традицій клубу.

- Якісь слова про суперника можете сказати ?

- Можу тільки привітати команду «Локомотив» - вони йдуть правильним шляхом, команда збалансована. Як і очікувалося, що з ними буде важко боротися в мобільності, в довжині «лавки» . Можу їх привітати - вони заслужили цю перемогу.

- Деякі вболівальники цікавляться, коли Валерій Легчанов буде тренером. Що Ви можете їм відповісти ?

- Я вам не можу відповісти на це питання точно. Можу тільки сказати, що це був останній мій матч як гравця в складі «Енергії». Думаю, що на професійному рівні я підвів підсумок своїм виступам. А в плані тренерства - про це думати можна, але потрібно працювати над цим. Я в цьому плані максималіст - потрібно починати працювати старанно. А просто так, на місто тренувати - це не те.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: