Валерій Легчанов: "Зберегти склад - перша і найголовніша задача на найближчий час"

06 червня 10:58
Переглядів: 119
Валерій ЛЕГЧАНОВ

Головний тренер «Енергії» Валерій Легчанов поділився думками про найближчі кадрових справах львів'ян і можливе посилення.

У нинішньому сезоні «Енергія» дійшла до фіналу Екстра-ліги, поступившись чемпіонством «Продексіму». Проте, команда демонструвала хорошу гру у другій частині сезону, і головний тренер «енергетиків» Валерій Легчанов бажає по максиму зберегти склад.

«Зберегти склад - перша і найголовніша задача на найближчий час, - говорить Легчанов. - Особисто я залишив би всіх хлопців з нинішньої обойми. Але є вищестояще керівництво, яке буде вирішувати основні кадрові питання. У будь-якому випадку, хотілося б бачити в наступному сезоні 80-90 відсотків нинішнього складу. Адже в іншому випадку треба знову починати будівництво команди, чого ніяк не хотілося б».

Що стосується посилення, то Легчанов розглядає хіба що точковий підбір новачків, бажаючи дістати одного-двох топ-гравців.

«Напевно, тільки точково і в залежності від трансферного ринку. У нас і молодих виконавців зараз досить, і досвідчених вистачає, і за місцевими хлопцями стежимо - може, якийсь самородок проявиться. Від одного-двох гравців високого рівня я б і не відмовився. Але трансферна політика буде формуватися вже виходячи з того, якою мірою нам вдасться зберегти нинішній склад».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: