Валерій Семишкур: "Володимир Кличко вже відточений до досконалості"

13 листопада 14:42
Переглядів: 228
klitschko-wach

10 листопада 36-річний Володимир Кличко (59 перемог, 50 нокаутів, три поразки, нуль нічиїх) успішно відстояв свої чемпіонські титули. На арені "O2 Ворлд" у німецькому Гамбурзі українець переміг поляка Маріуша Ваха, 32 роки (27 перемог, 15 нокаутів, одна поразка, нуль нічиїх). Два судді віддали перемогу чемпіону з рахунком 120:107, третій поставив – 119:109. Розбираємо цей бій разом із уродженцем кримського міста Саки, а нині громадянином Естонії 37-річним Валерієм Семишкуром.

- Бій вдався, - говорить експерт. - Як для організаторів, так і для мільйонів уболівальників. У цьому бою Володимир не був схожий на себе, працював на всі 100%. Зараз він ще більше затвердив себе, як найсильніший у світі. Вах не був пустодзвоном, він виходив на ринг тільки за перемогою. Параметри, сила і дух. Це все було у Ваха. Бій показали обидва, але Володимир як чемпіон довів, хто кращий.

- Чи позначилося на діях Володимира відсутність в його кутку Емануеля Стюарда?
- Звичайно Володимиру не вистачало Стюарда. Емануель - класний тренер, але Володимир вже відточений до досконалості. Просто не стало одного друга. З'явилися нові, такі як Джонатон Бенкс.

- Чому Володимиру не вдалося нокаутувати Ваха?
- Вах показав себе мужиком, він справжній воїн. Витерпів стільки ударів, сила духу у нього мужицька. Не кожен так зможе. Володимир його після цього бою заповажав ще більше. В принципі Володимир зробив все необхідне. Інший би впав, а поляк витримав шквал ударів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: