Валерій Яремченко: "Цей циганський чемпіонат не треба було відновлювати"

28 березня 23:59
Переглядів: 1662
Яремченко

Колишній тренер "Карпат" Валерій Яремченко розповів про "ганебний чемпіонат України" і про одного з кандидатів у президенти. 

"Цього року у нас чемпіонат якийсь незрозумілий, виглядає зім'ятим. Незрозумілі гри. Якісь команди грають, якісь не грають. Цей чемпіонат дуже несхожий на справжній. Одні команди вилітають, інші не платять гроші. Спортивний принцип не дуже зрозумілий.

Я як футболіст і як тренер скільки грав у чемпіонаті Радянського Союзу, скільки працював в болівійському чемпіонаті, просто не бачив, щоб чемпіонат так несерйозно проводився. Коефіцієнт серйозності в цьому чемпіонаті дорівнює нулю, він схожий на циганський. Я не думаю, що Україна повинна проводити такий чемпіонат. Багато вболівальники не ходять на стадіони, тому що немає спортивного принципу.

Відповідальність за все це лежить на організаторах: Федерації футболу, Прем'єр-лізі. Велика провина лежить на них. Такий чемпіонат не треба було відновлювати. Я не розумію спортивного принципу, не знаю, скільки команд грає. Хто грає, хто не грає. Таких чемпіонатів у світі немає. У Болівії немає такого чемпіонату. Я не можу коментувати такий смішний чемпіонат. Треба серйозніше ставитися до чемпіонату, тоді будуть серйозні ігри. Як могли допустити "Арсенал", який не мав коштів? Попередній їх президент Вадим Рабинович не зумів платити гроші команді, а зараз балотується в президенти України! Невже він задумав заощадити гроші на "Арсеналі", щоб піти в президенти? Смішний президент", - сказав Яремченко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: