"Вамбуд" завершив підготовку до матчів півфінальної стадії чемпіонату України з баскетболу

24 квітня 12:52
Переглядів: 223
ВАМ-Буд

Баскетбольна команда “Вамбуд” завершив підготовку до матчів півфінальної стадії чемпіонату України з баскетболу першої ліги (зона Захід), які стартують вже сьогодні, у п’ятницю.

Ми побували на тренуванні баскетболістів. Як розповів головний тренер команди Денис Спиридонов, його підопічні лише за різницею набраних/пропущених очків посіли другу сходинку у групі “А” Західної зони.

“У нас молода, перспективна команда. Яка чудово себе показує в поєднанні з досвідченими гравцями. В сезоні ми провели 24 гри, з них 4 програли. Вдома не зазнали жодної поразки”, – каже Спиридонов.

Тож “Вамбуд” потрапив у четвірку кращих команд Першої ліги у Західній Україні. Ці клуби вже в п’ятницю почнуть ігри між собою за коловою системою, аби визначити місця, з яких увійдуть у фінал турніру. Всі ігри прийматиме Івано-Франківськ. Баскетболісти кажуть – від себе зроблять усе можливе, аби перемогти. Єдине, що потрібно – підтримка вболівальників.

“Нам потрібна підтримка вболівальників – баскетбол повернувся у Івано-Франківськ, давно не приймали такі матчі. А ми зробимо все для гарного шоу, гарного баскетболу”, – зізнається капітан “Вамбуду” Євген Добренький.

Півфінальні матчі Івано-Франківськ прийме не випадково. Це – ініціатива президента “Вамбуду” Миколи Ковальчука.

“Ми хочемо популяризувати цей вид спорту і в місті, і в області, тому що він не такий відомий, як футбол. Хочемо, аби люди приходили, дивилися, отримували задоволення від перемоги місцевих гравців”, – зізнається Ковальчук.

Тож БК “Вамбуд” запрошує вболівальників на матчі півфінальної стадії чемпіонату України з баскетболу першої ліги (зона Захід), які відбудуться наприкінці наступного тижня.

РОЗКЛАД ІГОР:

24 квітня 2015 р.:  

  • 17.00 год:     БК ОШВСМ БК-93 –  БК «Львів»
  • 19.00 год.:    БК «ВАМ-Буд» –  БК  «Житомир»

25 квітня 2015 р.:

  • 17.00 год.:    БК  «Житомир»  – БК ОШВСМ БК-93
  • 19.00 год.:    БК «Львів» – БК «ВАМ-Буд»

 

26  квітня 2015 р.:

  • 10.00 год.:    БК ОШВСМ БК-93  –  БК «ВАМ-Буд»
  • 12.00 год.:    БК  «Житомир »  – БК «Львів»
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: