Вандалізм чи провокація?

31 січня 13:32
Переглядів: 549
Мікльош

Увага! Увага! Увага! Розшуковуємо пам’ятну дошку!

З таким оголошенням, мабуть, доведеться звертатися до правоохоронних органів.

Як виявилось в ніч з 30 на 31 січня у Львові з будинку №10, що стоїть на вулиці Морозенка, …зникла пам’яткова дошка, яка 29 листопада 2013 року була встановлена на честь провідного львівського футболіста, керівника, заслуженого наставника, Почесного громадянина Львова і хорошої людини - Мікльоша Карла Владиславовича.

Цікаво було б дізнатись, чиїх це справа рук. Невже комусь заважає та слава, визнання і досягнення цього футбольного фахівця, під керівництвом якого львівські «Карпати» перемагали у фіналі кубка СРСР 1969 року, здобули путівку до вищої ліги і стартували в єврокубку?

Так, дошку можна викрасти, але з памяті тисяч львівян ніхто не викраде прізвище Мікльоша К.В.!

Ростислав Поточняк, легендарна постать львівських «Карпат» 60-70 років, спершу не повірив у почуте, але перевівши дух, жахнувся: «Оце ми дожили часу, що навіть мертві не мають спокою! Прикро, а навіть страшно, що комусь піднялась рука на такий вчинок. Невже для наших громадян немає нічого святого? Виявляється, що таки немає…»

Оксана Козинкевич, завідувач Львівської картинної галереї Палацу Потоцьких та ініціатор встановлення меморіальної дошки на честь Мікльоша К.В.: «Це хуліганство і ніщо інше. На жаль, в Україні метал для звироднілих тітушок має більшу цінність, аніж людська пам’ять. Проте, я переконана, що подібні злодійства невдовзі закінчаться, а винуватці таких прикрих випадків будуть ізольовані від свідомої громади».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: