Варшавська "Легія" завітала до карпатівців

30 січня 10:15
Переглядів: 133
Зайцев

Після вихованців варшавської «Барселони» до Львова приїхали не менш відомі гості. Наступним партнером у товариському матчі для юних «левів» стала польська «Легія». Учні клубної СДЮШОР 2004 та 2005 року народження зіграли матчі проти однолітків із Варшави.

Першу гру провели учні 2005-го року народження, де у запеклій боротьбі поступилися «легіонерам» 3:4. Опісля, власні сили випробували й на рік старші вихованці клубної школи. У товариському матчі, «зелено-білі» перемогли своїх польських візаві з рахунком 1:0.

«Хочемо вивести львівський футбол на вищий рівень, тому домовляємось про зустрічі з такими хорошими командами. Вважаю, що подібні матчі вкрай необхідні нашим дітям. Намагаємось показати їм ще з юних років, що не потрібно боятись імені відомого суперника» – каже організатор зустрічі, спортивний директор ФК «Карпати» Сергій Зайцев.

«Карпатівська школа – одна з найкращих, у нас талановиті й перспективні вихованці. Потрібно правильно виховувати й розвивати їх, аби у подальшому ці прізвища ми змогли почути, як відомі у Європі» – підсумував Сергій Ларіонович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: