Вартість найдорожчих гравців ФК "Карпати"

26 вересня 09:25
Переглядів: 790
худобяк

Талановитих гравців у Львові вистачало завжди, а дорогих було ще більше. Незважаючи на досить успішну трансферну діяльність львівський клуб не має бажання прощатись зі своїми лідерами і завжди вимагає за гравця більше ніж він коштує.

Ми вирішили поглянути за допомогою авторитетного сайту transfermarkt.de скільки коштують гравці "зелено-білих".

1. Павло Ксьонз – 3 млн. євро

Наразі, Павло - один з лідерів команди. Попередній сезон провів в оренді в "Металісті", куди міг перейти влітку. Претендував на гравця й дніпропетровський "Дніпро". Але ціна виставлена клубом за Ксьонза злякала потенційних покупців. За останній сезон півзахисник суттєво додав в ціні. Якщо переходячи в "Металіст" його оцінювали в 1 млн. євро, то за сезон його ціна виросла втричі. Коли ж Ксьонз переходив у "Карпати", які заплатили за нього 220 тис., його вартість оцінювали у 600 тис.

ксьонз

2. Ігор Пластун – 1,2 млн. євро.

Ігор не вирізняється стабільністю на полі, а ось його вартість стабільна вже пару сезонів. Переїжджаючи до Львова Пластуна оцінювали в 1 млн., а за час проведений у футболці "зелено-білих" він подорожчав на 200 тис.

3-4. Денис Кожанов і Грегор Балажиц – 1 млн. євро

Найвища трансферна вартість Кожанова була в 2011 році коли він покидав "Карпати" і повертався в "Шахтар" – 1,7 млн. євро. З цього часу його вартість впала на 700 тис. Проте, дивлячись на гру Дениса, яка з кожним матчем стає все кращою, він разом із поверненням своє форми збільшить і свою вартість. Грегор Балажиц, який став одним з лідерів команди на початку чемпіонату виріс і в ціні на 100 тис. Коли захисник переходив у "Карпати" його вартість оцінювалась в 400 тис.

5-7. Олег Голодюк, Ігор Худоб'як, Артур Карноза – 800 тис. 

Після невдалих попередніх сезонів вартість Голодюка тільки падає. Максимально в 1,5 млн. його оцінювали в 2012 року. Але погана гра команди і невдалі дії самого гравця зробили свою справу – вартість зменшилась майже вдвічі. Проте, цей сезон Олег розпочав в якості капітана і демонструє хороший рівень гри, що має сприяти росту його вартості на трансферному ринку. Попередній сезон був, напевно, найневдалішим  в кар’єрі Худоб'яка. Він майже не грав в "Ростові", де був в оренді і втратив ігрову форму. Це суттєво вплинуло на його номінальну вартість. За сезон він втратив в ціні 500 тис. У пік своєї кар’єри в 2011 року його вартість складала 2,5 млн. Артур Карноза, який досі заліковує травму і не зіграв за команду ще жодного матчу за останні пів року став дешевшим на 100 тис. саме взимку 2014 року перед тим як він отримав травму трансферна вартість Артура досягла свого максимуму – 900 тис.

голодюк

8. Володимир Костевич – 700 тис. євро.

Молодий дуже талановитий захисник "Карпат" стрімко увірвався в основний склад команди минулого року і досі не дав приводів сумніватись у своїй надійності. Тільки травма не дозволила йому зіграти в новому сезоні всі матчі. Але після відновлення Костевичу немає альтернативи на лівому фланзі захисту "зелено-білих". Наразі його трансферна вартість відображає більше перспективи його розвитку ніж реальні досягнення, але головне що Володимир на полі доводить, що майбутньому його покупцю вартує платити таку суму за захисника.

9-10. Ярослав Мартинюк  і Муртаз Даушвілі – 600 тис. євро.

Вихованець "Карпат" Мартинюк довгий час боровся за стабільне місце в першій команді "зелено-білих" і після вдалої оренди в "Арсеналі" йому це вдалося. Як його гра так само і трансферна вартість останні пару сезонів залишається стабільною. Муртаз Даушвілі після невдалої першої половини попереднього сезону додав у вартості на 100 тис. Але до свого максимумув "Карпатах" (1 млн.) ще не дотягує.

Загальна трансферна вартість гравців "Карпат" – 14,6 млн. євро. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: