Василь Блясецький: "Кращим був Веретко"

20 липня 14:08
Переглядів: 213
Василь Блясецький

Поки футболісти відпочивають після завершення першого кола чемпіонату, а дехто вже й розпочав підготовку до другої його частини, ми ж пропонуємо вашій увазі ексклюзивне інтерв'ю з головним тренером коломийських «Карпат», у якому Василь Васильович Блясецький дав оцінку першій частині змагань та розповів про інші командні новини.

- Перше коло завершене. Яким воно було для коломийських «Карпат»?
- Завдання, які ставились перед командою з таким підбором гравців не були несподіванкою – не втратити жодного очка і про це завдання знав кожен гравець. На жаль, п’ять втрачених очок зараз були б дуже доречними. Тепер зрозуміло, що це були проблеми притирання між гравцями, оскільки було чотири нових футболіста і тому початок сезону був невиразний. Потрібно було відновити зв’язки на футбольному полі і звикнути один до одного в плані переходу від оборони до атаки. Ось це основні причини тих загублених очок. Загалом, помалому рахунку завдання на першу частину сезону ми виконали. У нас, як би не було, є гандикап перед суперниками у три залікові бали…

- Назвіть найбільш прикру втрату очок.
- Гра в Тлумачі… Не хочу зараз пригадувати і вказувати на ті рокові помилки суддів, але не зараховані арбітрами голи…це просто смішно. Не по грі, не по результату і ті два втрачені очки… Не забуду й Долину і той прикрий програш 0:1, ще й не забитий 11-метровий наприкінці матчу. Ось це два матчі, в яких результат далеко не по грі.

- Деякі ЗМІ визначали кращого гравця команди «Карпати». Хто на Вашу думку відповідає цьому званню?
- Відзначу, що в вже в процесі чемпіонату стабілізувався основний склад команди, хоча й були невеликі рокіровки. А помилки виникали в кожного. Можливо, гравці звикли до іншого тренера, а в мене своє бачення, свої вимоги. А якщо назвати кращого гравця команди в першому колі, то я б назвав не по-пресі, назвав би Андрія Веретка. Цей футболіст був стабільним і вів за собою. Хоча я і не можу не відзначити і всіх інших.

- Чи готові ви назвати прізвища гравців, яких ми побачимо і не побачимо в другому колі у складі «Карпат»?
- Все складається трішки не так як ми планували. Від нас пішов Андрій Олійник в косівську «Гуцульщину». На днях Тарас Сивка підписав контракт з ФК «Тернопіль», який грає в другій лізі. По рішенню Тараса мені все зрозуміло, все-таки це друга ліга, а він молодий, перспективний. Хай йому Бог допомагає. А щодо рішення Андрія, то це для мене був великий сюрприз.

- Багато хто засуджує вчинок Андрія. Ваше ставлення до ситуації.
- Я не хочу кривити душею і скажу відверто, мені дуже шкода, що Олійник залишив команду. І як гравець він хороший, і вболівальники його любили, і місцевий… Йому вже майже 30 років… Якби йому було зараз 20, тоді я би ще пробував йому щось пояснювати, вмовляти. А так він доросла сформована людина і, наскільки зрозуміло, в нього планів на великий футбол вже немає. Це його бачення. Хай грає, ще всім доказує, хай йому щастить.

- Хто ж у такій ситуації буде вливанням «свіжої крові» в команду?
- На сьогоднішній день свою згоду на виступ у команді «Карпати» Коломия дав Іван Ципердюк, який в першому колі грав за яремчанську команду. У нас ще є маса часу до періоду заявки гравців, тому, можливо, будуть і інші футболісти.

- Чому саме Іван Ципердюк?
- Ми давно за ним слідкуємо, він нам підходить по стилю гри. Планувалось його залучити в команду ще до старту чемпіонату, але в нього вичерпався ліміт переходів, тому тільки зараз відбувається цей трансфер. Іван грає в центрі поля, хоча може закрити й інші позиції. Ми переконані, що він нам ще дуже сильно допоможе. 

- Коли команда розпочинає підготовку до другої частини сезону?
- Ми плануємо розпочати збори 27 липня і проходитимуть вони на місці, в Коломиї. Зараз в обоймі 16 футболістів і з ними будемо проводити дворазові тренування. До них приєднаються ще два молодих футболіста – це Дмитро Андрусяк та Сергій Скрипар, який буде заявлений на друге коло за юнаків, а можливо когось з них будемо по ходу чемпіонату заявляти за дорослий склад.

Збори триватимуть по перший тур другого кола. Нагадаю, що 4 серпня граємо домашній матч проти тлумацького «Придністров’я».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: