Василь Чорний: "До тренувань зможу приступити не раніше, ніж через 5-6 місяців"

08 листопада 15:22
Переглядів: 94
чорний

27 серпня у Полтаві в матчі проти місцевого футбольного клубу, отримав важку травму ключовий гравець середини поля ФК «Тернопіль» Василь Чорний. Незадовго Василю було зроблено операцію на передніх хрестоподібних зв'язках коліна. Після місячного перебування в гіпсі найтитулованіший гравець муніципального клубу проходить реабілітацію. Як вона відбувається і коли півзахисника можна буде побачити на тренуваннях, з таким запитанням ми звернулися до Василя Чорного.

– Процес реабілітації, як кажуть медики, проходить більш-менш нормально. Займаюся під керівництвом лікаря, який показує, як правильно виконувати ті чи інші вправи, відвідую басейн, намагаюся багато ходити. Разом з тим, за словами ескулапів, приступити до тренувань зможу не раніше, ніж через 5-6 місяців. Нога сама має дати чути, чи зможу я працювати в повну силу. Тоді власне і вже можна буде говорити про тренування. Реально, це буде середина січня – початок лютого наступного року. Тобто вже в підготовчий період ФК «Тернопіль» до весняної частини сезону.

– Василю, сумуєш за великим футболом?

– Якщо чесно, дивлячись, як мої друзі тренуються, то, звичайно, сумую. Вже б самому хотілося хоча б бігати по колу.

– Як оцінюєш виступ команди у літньо-осінній частині сезону?

– На мій погляд, команда показує дуже хороший рівень гри. Хлопці виграють, інколи програють, але в загальному все йде за планом вибудованим нашими тренерам

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: