Василь Чорний: "Наші шанси проти "Арсеналу" розцінюю як 60х40"

11 квітня 22:09
Переглядів: 112
Чорний

Атакувальний півзахисник „муніципалів” Василь Чорний поділився своїми думками напередодні виїзду його команди у Білу Церкву, де їм протистоятиме тамтешній „Арсенал-Київщина”.

– Зі всією відповідальністю підходимо до цього матчу, адже розуміємо його важливість, тож про якусь розслабленість мова не йде. Всі команди вгорі турнірної таблиці йдуть щільною групою. Слава Богу всі здорові, поїдемо в Білу Церкву в оптимальному складі, це теж позитив для нашої команди.

–  Із суперником в цьому сезоні вже грали двічі, і обидва рази перемагали. Окрім того, „Арсенал” явно поступається попереднім суперникам „Тернополя”. Гратимете першим номером?

– Я би не сказав, що "каноніри" сильно поступаються іншим нашим суперникам. Друга ліга цього року дуже рівна, згадую нашу гру на кубок, коли ми виграли 1:0 – дуже важко було. Та і стартували весною вони добре – до програшу „Оболоні” – два рази виграли. Можу розцінити доматчеві шанси, як 60 на 40 на нашу користь, і про жодну недооцінку мова не йде.

Тернопільську команду задовільнить лише перемога?

–  Звичайно... Розуміємо серйозність нашого суперника, і наші думки виключно про три очки, але... це футбол, буває різне. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: