Василь Денис: Вже просто мрію повернутися на поле

23 листопада 18:38
Переглядів: 100
Енергія

Універсал "Енергії" Василь Денис травмувався ще 10 вересня в фінальному матчі Кубка Львівщини проти "Урагану". Важка травма залишила одного з лідерів команди поза грою на півроку. Як минає реабілітація гравець розповів клубній прес-службі.

- Зараз ще важко ступати на ногу. В мене був травмований меніск і хрестовидна зв'язка, а це за прогнозами лікарів півроку поза грою. Клубний лікар дам мені список вправ, які я зараз роблю вдома. Мною опікуються професіонали, тож впевнений швидко відновлюватимуся. Вправи розраховані, щоб розробити коліно. Зараз ще важко прогнозувати, коли приступлю до повноцінних тренувань. Дякую, що в клубі підтримують. Постійно перебуваємо на зв'язку з головним тренером Валерієм Легчановим.

- Минуло перше коло Екстра-ліга, де команда загубила очки в чемпіонаті, як вважаєте?

- З "Продексімом", "Хітом" команда вела в рахунку в два м'ячі, це свідчить про силу хлопців. Просто в вирішальний момент забракло фарту. Інакшу я цього не прокоментую. Зараз розпочнеться друге коло і, впевнений, команда набере своєї чемпіонської ходи. Так хочеться вийти на поле, допомогти товаришам. Просто мрію про той день, коли повернуся в гру.

- Зараз у тебе більше вільного часу, як його проводиш?

- Присвячую його своїй сім'ї. Аж незвично стільки часу проводити вдома. Досі ж мене рідні бачили по кілька годин на день, все решта минало в тренуваннях. В мене два сини, старший - школяр, то помагаю з уроками. А молодший - перевертає все в хаті, то хоч дружину можу підмінити.

- Вони теж футзалістами будуть?

- Старший займається карате і футболом. Вже й встиг перемогти в чемпіонаті Жовківського району з карате. Як буде далі, невідомо. Так і з молодшим, якщо йому буде це подобатись, то я перепон ставити не буду.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: