Василь ІВАНЧУК хоче відкрити школи свого імені по всій Україні і за кордоном

05 вересня 18:34
Переглядів: 728
Default Image

Міжнародний гросмейстр Василь Іванчук до кінця року планує відкрити шахову школу свого імені у Тернополі.

Місцеві підприємці-меценати брати Чубаки запросили його очолити установу, яку вони утримуватимуть за свої кошти.

"На вимогу представника Василя Іванчука, навчання в школі буде платним. Звичайно, оплату вводимо не для того, аби заробляти на дітях, а для того, аби вихованці і їх батьки відповідальніше ставилися до занять” , - розповідає Gazeta.uа Богдан Чубак.

Вчити дітей шахів будуть місцеві тренери. Іванчук приїжджатиме зрідка, аби читати лекції, проводити майстер-класи та сеанси одночасної гри.

"Я професійно не займаюся навчанням шахістів, але за свою кар’єру допомагав багатьом гравцям в різних країнах. Зараз веду переговори з представниками кількох міст, про відкриття шкіл. Є надія що такі заклади вдасться відкрити по всій Україні і за кордоном, - каже Василь Іванчук.

Гросмейстер каже, що попри навчальну роботу не планує завершувати професійну кар’єру шахіста. Зараз готується до міжнародної шахової олімпіади.

Львів’янин Василь Іванчук зараз займає восьму сходинку в світовому рейтингу шахістів ФІДЕ. За свою кар’єру він ставав чемпіоном Європи, два рази перемагав у командній шаховій олімпіаді та раз на чемпіонаті світу. Виграв більше десяти шахових супертурнірів.
Газета по-українськи

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: