Василь ІВАНЧУК: "На Меморіалі Капабланки вдалося реалізувати себе по максимуму"

25 червня 00:28
Переглядів: 320
Default Image

Василь Іванчук з перемогою повернувся на батьківщину. На Кубі наш гросмейстер став переможцем Меморіалу Хосе Рауля Капабланки. В аеропорту «Бориспіль» львів’янина зустрічав і turnir.com.ua.

- Василю, вітаємо з поверненням на рідну землю!
- Дякую! Чудове враження справив на мене Меморіал Хосе Рауля Капабланки. Турнір пройшов на високому рівні - як у шаховому, так і в організаційному плані. Зазначу, що на закритті були присутні Анатолій Карпов та Кірсан Ілюмжинов. Дуже приємно бувати в країні, де так шанують шахи. Тим паче, в Гавані я вже граю четвертий раз, і всі чотири рази здобув там перемоги.

- Цього разу перемога далася вам малою кров’ю?
- Я б так не сказав. Конкуренти грали дуже сильно, особливо росіянин Ян Непомнящий та британець Найджел Шорт. Чесно кажучи, я задоволений своїм виступом. Вдалося реалізувати себе по максимуму.

- Півроку тому ви насправді збиралися залишити великий спорт?
- Ні, це все вигадки журналістів, котрі перекрутили сказані мною слова. То так давно було, що зараз навіть смішно про це говорити. Я маю на увазі поразку від філіппінського майстра, після якої і вийшло інтерв’ю.

- На яких турнірах плануєте зіграти найближчим часом?
- Найближчим часом я зіграю в Грецькій лізі, з 2 по 12 липня. Потім, на проміжок між лігою та шаховою Олімпіадою, яка почнеться 17 вересня, поки ще нічого не заплановано. Але це не означає, що я ніде не гратиму. Якщо будуть пропозиції – я їх розгляну. Зараз готуватимуся до Греції.

- Як розцінюєте власні шанси на успішний виступ у Греції?
- Я за команду буду грати, тут інтереси команди треба враховувати, а не лише особисті. Постараюся кожну партію зіграти з максимальною віддачею. Хочу випробувати деякі новинки.

- З прицілом на шахову Олімпіаду?
- Я поки що про Олімпіаду не думаю. Туди буде окрема підготовка.
turnir.com.ua

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: