Василь Івегеш: "Будемо робити все, щоб наша команда опинилася в десятці"

10 серпня 15:56
Переглядів: 214
івегеш

На післяматчевій прес-конференції головний тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш розповів про причини поразки його команди в гостьовому матчі харківському «Геліосу» (0:3).

- Дорога до Харкова у нас була дуже важка через спеку. Футболісти втомилися. До того ж, ми не можемо дозаявити поки всіх футболістів, наявних у розпорядженні, оскільки є борги. Але, думаю, все налагодиться. Якщо говорити по грі, в першому таймі футболісти практично виконали завдання. Завдання стояло зіграти в першому таймі на «нуль». Але все ж пропустили гол. А в другому таймі побігли забивати і пропустили голи на контратаках. Щодо суддів, то арбітр ледь не кожен стик карав фолом в нашу сторону. А коли нам забивали другий гол, футболіст "Геліоса" підіграв собі рукою, а боковий суддя цього не побачив. Не знаю, чому так до нас упереджено ставилися? Але це моя думка.

–У трьох стартових турах ФК "Тернопіль" здобув всього одне очко. Як думаєте виправляти ситуацію?

– У нас вийшла зім'ята вийшла підготовка до сезону, оскільки деякі футболісти викликалися до студентської  збірної. До того ж наш основний нападник – Богдан Семенець пішов з команди. Доводиться грати футболістами 1995 і 1996 років. Ми будемо і далі ставити їх, бо не можемо придбати футболіста за захмарною ціною. Маю на увазі - другого нападника. Будемо виходити з тих позицій, які маємо. Дуже важка була перша гра з "Динамо-2", важкою вийшла і гра з ФК "Полтава". Будемо робити все, щоб наша команда опинилася в десятці.

– Поступаючись "Геліосу" 0: 3, Ваша команда практично не била в створ воріт, хіба що повз них. Що називається, для статистики. Це психологія у футболістів ФК "Тернопіль" така?

- Я не згоден з вами. У нас були моменти. При рахунку 0:3 ми і головою небезпечно пробивали, у Соколовського, у Кривого були моменти. Можливо, десь наші молоді футболісти при слушних нагодах і десь розгублювалися. Можна було хоча б один м'яч холоднокровно забити. Повторюся - моменти у нас були, а це вже великий плюс для ФК «Тернопіль».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: