Василь Івегеш: "Буковина" легко не здасться"

19 вересня 09:22
Переглядів: 142
Івегеш

20 вересня ФК «Тернопіль» зіграє в Чернівцях черговий матч чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги проти місцевої «Буковини». Про підготовку до цього поєдинку розповів головний тренер муніципалів Василь Івегеш.

– Команди з Західної України, а ми знаємо Чернівці по студентській лізі (більшість футболістів «Буковини» там грають), не прості, тому гра буде важка. «Буковина» легко не здасться. На суперника готуємося серйозно і дуже хочемо, щоб у Чернівцях був позитивний результат.

– Чи не буде такого, що Ваші хлопці, подивившись на турнірну таблицю, де «Буковина» займає останнє місце, підсвідомо вже поїдуть у Чернівці маючи в кишені перемогу?

– Не думаю, ми добре знаємо суперників, їхнього амбітного тренера. Знаємо, що «Буковина» в матчі з нами буде боротися до останнього.

– Відомо, що в складі суперника виступає футболіст, котрий раніше грав за Вашу команду. Чи не може він своїм тренерам розкрити секрети підготовки ФК «Тернопіль»?

– Не думаю. Зараз така техніка і технологія, що будь-який матч можна переглянути у відео форматі. Скажімо, ми бачили останній матч «Буковини». І хоча гра на гру не схожа, але якісь сильні і слабкі сторони суперника можна побачити. Як би там не було, все вирішиться на футбольному полі.

– Чи маєте проблеми зі складом на гру з «Буковиною»?

– Василю Чорному зробили операцію. Він вибув практично на пів року. Шкода, але в осінній частині сезону ми його точно не побачимо. Тільки реабілітаційний період у нього займе 6 місяців. Натомість всі решта гравців здорові і готуються до поєдинку в Чернівцях. Дай Бог, що так було до суботи, адже кожен день тренування і всяке може статися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: