Василь Івегеш: "Було дуже приємно бачити своїх випускників через 10 років"

07 травня 11:32
Переглядів: 356
івегеш

10 років з дня випуску з педліцею відзначили колишні футболісти ФК «Тернопіль”, вихованці тренерів Василя Івегеша та Анатолія Назаренка. Святкування й урочистий збір відбулися 3 травня. Відзначимо, що не даремно тренер ФК «Тернопіль» Анатолій Назаренко називає випуск-2004 одним з найбільш успішних в історії. Адже багато тодішніх випускників грали як за основну муніципальну команду, так і за цілий ряд обласних.

Участь у зустрічі взяли 11 тодішніх випускників, а саме: Роман Ватраль, Ростиислав Ціх, Іван Гануля, Сергій Скалій, Петро Корнят, Олег Сліворський, Тарас Романюк, Тарас Шиблюх, Віктор Івегеш, Анатолій Мандзюк, Максим Борисевич.

– Я підтримую думку тренерів про те, що це був один з найуспішніших випусків, - сказала класний керівник того спецкласу Олеся Богданівна Луцан. – Тодішніх випускників можна було порівняти з первоцвітом, на який плекалася велика надія. І думаю, вже зараз можна сказати, що ця надія дала свої плоди. Адже фактично у кожного нашого теперішнього випускника вже є певні власні спортивні засади та погляд на спортивну кар’єру. Нашим тодішнім завданням перед ліцеїстами було бажання дати їм якийсь шлях у життя, аби вони могли пишатися тим, що є нашими випускниками.

Зі сльозами на очах зустрічав своїх випускників головний тренер ФК «Тернопіль».

– Було дуже приємно бачити своїх випускників через 10 років. На мене нахлинула ностальгія. Не міг стримати сльози. Так, можливо, в цьому випуску немає гравців, які виступають у майстрівських командах, разом з тим приємно, що більшість з них працюють за спеціальністю – тренерами з футболу чи вчителями фізкультури. Зокрема, Ціх навчає футбольним азам молодь у Тернополі, Корнят – у Теребовлі, Ватраль – у Копичинцях, Мандзюк – на Закарпатті. Під час неформального спілкування дізнався від хлопців багато нового, зокрема, як вони уникали відбою, як харчувалися, як ховалися від тренувань. Але це вже історія...  Сподіваюся, що традиція подібних зустрічей продовжиться і наступного року. Це я беру під свій особистий контроль, – відзначив Василь Івегеш.

Твердження про те, що саме цей випуск ліцею був одним з найуспішніших у спортивному плані в історії, доводить ще один фактор. За словами представників тренерського штабу „муніципалів”, уже незабаром знову можна буде побачити деяких футболістів із тодішнього випуску у головній команді ФК «Тернопіль».

Випуск-2004 – один з найбільш успішних в історії педліцею

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: