Василь Івегеш: "До Миколаєва їдемо за очками!"

08 серпня 16:28
Переглядів: 108
Івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш поділився з клубною прес-службою своїми поглядами на найближчу гру команди у Миколаєві.

– Після успішного кубкового поєдинку проти «Єдності» наша команда перебуває на підйомі. З хорошим настроєм та обов’язково за очками поїхали на календарну гру до Миколаєва. Скільки цих очок здобудемо – побачимо після фінального свистка недільного поєдинку, але однозначно хлопчиками для биття в Миколаєві наші футболісти не будуть, – зазначив Василь Івегеш.

Зауважимо, що вчора, 7 липня у футболістів з Тернополя була сауна, сьогодні зранку вони мали змогу потренуватися на міському стадіоні і прямо звідти поїхали на залізничний вокзал.

– Чому поїхали до Миколаєва потягом?, – запитаєте Ви. Та тому, що нині по всій Україні спека, відповідно переїзд клубним автобусом ледь не через усю країну дуже втомить футболістів. Відповідно було прийнято рішення їхати на поїзді, по приїзді відпочити, потренуватися та повними сил бути готовими до гри з ФК «Миколаїв», – зауважив Василь Петрович.

За словами наставника, травмованих та дискваліфікованих у команди немає. Після незначних ушкоджень знову тренуються в загальній групі Василь Чорний, Віталій Богданов та Ростислав Волошинович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: