Василь Івегеш: "До Олександрії їдемо, щоб не програти"

23 жовтня 08:55
Переглядів: 81
Василь Івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш розповів про налаштування його команди до зустрічі з лідером першої ліги – ФК «Олександрія».

– «Олександрія» – це дуже хороша команда, яка не програла цього сезону ще жодного матчу, до того ж вона з нами грає вдома. Тому ФК «Тернопіль» буде дуже важко. Тим більше, враховуючи наші біди. Так, Віталій Богданов, очевидно, нам уже в цьому році не помічник. У нього розрив заднього м’яза. Сергію Полянчуку тільки зняли шви, тому ми і його, щоб не ризикувати, не взяли на гру в Олександрію. Весь лазарет залишається вдома, на виїзд ж їдемо з молодими футболістами.

– Чи маєте рівноцінну заміну ключовому гравцю середини поля ФК «Тернопіль» Віталію Богданову?

– На разі, на цій позиції будемо пробувати або досвідченого Романа Гаврилюка, або ж когось з молодих – Артура Дорі чи Юрія Соколовського. Нехай молодь доводить грою, що вони гідні грати в основному складі.

– Чи розбирали гру суперника? Які можете виділити сильні і слабкі сторони?

– «Олександрія» настільки добра укомплектована, що в неї немає слабких сторін. Там тільки треба вгадати зі складом, щоб випустити на поле кращих з кращих. Нещодавно наша команда з ФК «Олександрія» грала кубкових матч і як ми не намагалися на максимальному рівні боролися з суперником, наша команда не змогла вистояти. Адже нам протистояла хороша, збалансована в усіх ланках команда. Навіть когось виокремити не беруся, у всіх ланках – захисті, півзахисті, нападі зібрані кваліфіковані виконавці. Команда з Олександрії мобільна, тактично грамотна і заслуговує бути в Прем’єр-лізі.

– Доводилося чути, що у Вас були проблеми з підготовкою до цієї гри?

– Після важкого матчу з “Геліосом» завдання номер один було відновити футболістів. Ми їм дали день відпочинку, на наступний відвідали сауну та басейн. У середу, зважаючи на погані погодні умови, провели лише теоретичне завдання, натомість вже в Олександрії на передматчевому тренуванні попробуємо футбольне поле на якому власне і гратимемо офіційний матч. Безпосередньо перед поєдинком і визначатимемося зі складом на цю гру.

– На які здобутки сподіваєтеся в Олександрії?

– До Олександрії їдемо, щоб не програти. Якщо футбольний Бог і фарт буде на нашій стороні, то, сподіваюся, завдання вдасться виконати.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: