Василь Івегеш: "Двері ні перед ким з вихованців тернопільського футболу не закриті"

23 січня 09:45
Переглядів: 271
фк тернопіль

Вчора, 22 січня, у ФК «Тернопіль» відбулося два тренування. В них уже брали участь три збірника української студентської команди, а також два гравці з аматорських команд Тернопільщини.

Повноцінно з усіма гравцями ФК «Тернопіль» тренувалися збірники – Ігор Курило, Віталій Богданов та Ігор Мединський. А також – кращий бомбардир чемпіонату Тернопільської області – Іван Бачинський (29.07.1992 р.) з ФК «Борщів» (14 матчів та 10 забитих голів) та Руслан Луцик (09.04.1996 р.) з теребовлянської «Ниви», котрий у переможному для його команди сезоні зіграв 14 матчів та забив 7 голів у чемпіонаті та 5 матчів і 4 гола у кубку області. Відзначимо, що Бачинський діє на вістрі атаки, а Луцик – на лівому краю півзахисту.

Як зазначив головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш, про майбутнє цих футболістів у муніципальній команді говорити ще рано.

– Після перших зборів будемо робити проміжні висновки. Зауважу, двері ні перед ким з вихованців тернопільського футболу не закриті! А тому звертаюся до місцевих тренерів, що вони пропонували для перегляду кращих своїх гравців. ФК «Тернопіль» – народна команда, яка завжди робила й робитиме ставку на вихованців місцевого футболу, – резюмував Василь Петрович.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: