Василь Івегеш: "Дякую Богу, що так закінчилось"

06 травня 18:52
Переглядів: 183
івегеш

В перенесеному поєдинок із кременчузьким "Кременем" ФК "Тернопіль" переміг із рахунком 3:2. Здобувши 6 очок поспіль, тернополяни піднялися на друге місце у турнірній таблиці.

- По своей команде что могу сказать - первый тайм немножко не получился. Ту игру, что мы требуем - контроль мяча, владение, вскрытие флангов - у нас немножко не получилось. Во втором тайме немножко перестроились, сделали замены и вроде бы наладили свою игру. Но, могу сказать, что игра немножко была сделана в первом тайме, грубые ошыбки позволили команде "Тернополь" забить нам два мяча, тут уже будем разбираться. По "Тернополю" - ребята очень молодцы, самоотдача просто сумасшешдшая, с победой, - розповів головний тренер МФК "Кремінь" Кременчуг Сергій Свистун.

- В кінці практично так ігра накалилася, що пенальті дали в наші ворота. Ми не зрозуміли, думали, що жовту дають за імітацію їм, тут дається пенальті. Після того пенальті у їхні ворота три гольові моменти були і в наші, почався вже відкритий футбол. Але дякую Богу, що так закінчилось, - каже головний тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: