Василь Івегеш: "ФК "Тернопіль" до конфлікту "Ниви" та стадіону не має нічого"

14 листопада 18:59
Переглядів: 166
Василь Івегеш

Головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш на прохання клубної прес-служби розповів, як проходить налаштування його команди до поєдинку 17-го туру проти тернопільської Ниви.

— Василю Петровичу, календарний рік Ваша команда завершує поєдинком з, мабуть, найпринциповішим суперником — земляками з Ниви. З якими думками підходите до тернопільського дербі?

— На матч прийде багато глядачів, як з нашого боку, так і зі сторони Ниви. Певен, одні і другі вболіватимуть за тернопільський футбол. Якщо взяти в загальному, шкода що ця гра відбудеться саме зараз. Через зиму може багато води втекти, ніхто не знає, що буде в наступному році з футболом, яка буде політична ситуація в країні, тому я не знаю хто в цьому матчі придбає очки, а хто загубить. Однозначно, Тернопіль як футбольне місто очки загубить. Було б добре провести цю гру наступного року. Але календар так склався, що наше дербі доводиться проводити ще цього року. Зрозуміло, що на сьогодні ми знаходимося в не рівних умовах з командою суперника. В нас через вилучення у минулому матчі не зможуть проти Ниви зіграти два гравці основи — Степан Клекот та Ростислав Волошинович. Плюс у ряду гравців чимало сил забрав матч студентської ліги.

— Чи визначилися з футболістами, які замінять дискваліфікованих та травмованих?

— Всі втрати будемо заповнювати молодими футболістами. Думаю, що це будуть Юрій Соколовський, Іван Тарабалка, Тарас Гром’як, Тарас Кривий. У цих гравцях будемо шукати заміну футболістам основи. На футбольному полі вони повинні показати, що заслуговують бути дублерами команди першої ліги.

— Підтверджуєте слова сказані на останній прес-конференції, що молоді футболісти будуть "гризти" землю, щоб показати себе з кращої сторони?

— Впевнений, що гравці, які вийдуть на футбольне поле будуть старатися показати максимум, що вони вміють! Ми розуміємо, що в нашого суперника сім гравців пройшли школу Прем’єр-ліги, але за рахунок бажання будемо компенсовувати власні технічні і тактичні недоліки.

— Зважаючи на всі проблеми, як налаштовуєте футболістів на гру з Нивою?

— Якщо говорити по грі, то зрозуміло, що нам буде дуже важко. Будемо діяти від оборони, закриємо підступи до своїх воріт. По іншому не можемо грати, адже у нас і так лавка коротка, а тут ще не вдасться використати ряд основних гравців.

— Нездорова ситуація виникла навколо стадіону. Недоброзичливці у тому, що керівництво стадіону вимагає від ФК Нива заборгованих грошей за оренду спортивної арені, бачать слід ФК Тернопіль.     

— Прочитавши інтерв’ю президента ФК Нива пана Мдінарадзе і його закиди на адресу нашого клубу, скажу так: ФК Тернопіль до цього конфлікту нічого не має. Заглиблюватися в цю тему я б не хотів, бо не компетентний у фінансових взаєминах. Повірте, ми теж не граємо на центральному стадіоні, нам теж не дають тренуватися. Футбольний газон бережуть, адже на ньому постійно проводять офіційні матчі дві тернопільських команди. Дуже хотів би, щоб мене правильно зрозуміли і не вплутували нашу команду в фінансові взаємостосунки ФК Нива і міського стадіону. Як я зрозумів: це остання гра у 2014 році для Ниви і за рахунок цього, напевно, керівництво стадіону прагне компенсувати якісь борги. Мені шкода, що це трапилося перед поєдинком з нашою командою, хоча відомо, що і раніше такі непорозуміння траплялися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: