Василь Івегеш: "ФК "Тернопіль" - не хлопчики для биття"

21 квітня 13:22
Переглядів: 333
Івегеш

Головний тренер  ФК «Тернопіль» Василь Івегеш прокоментував поразку своєї команди 1:4 у матчі із «Зіркою».

- Важко. При такій грі отримати 4 голи?! Не будемо нікого виправдовувати чи звинувачувати. Винні у всьому ми самі. Це розпочалось ще із «Гірника» (ФК «Тернопіль» програв в Комсомольську 4:0 – ред.) де ми вальяжно віднеслись. А у футболі дрібниць не буває. Футбол карає тих людей, які десь недооцінили, десь не добігли, десь не зробили. Ви бачили всі, що при рівній грі ми отримуємо 4 гола.

Бажання було, все було, старались. Але команда (Зірка – ред.) сильніша була. Перед грою установка була одна – зіграти і зайти в роздягальню з піднятою головою.

Дійсно вони сильніші були. Там 5-7 виконавців є з Прем’єр-ліги – люди, які вміють грати футбол, люди, які на контратаках нас ловили. Але ми не будемо опускати голови, будемо підніматись, будемо думати. Ми знаємо куди ми потрапили.

Однозначно, весною нам трошки важкувато. Більше очок ми набираємо восени. Я думаю одне: будемо чіплятися, будемо старатися, будемо щось думати, щоби покращити наші результати.

Якщо взяти дебютантів (воротар Сергій Чернобай та півзахисник Олександр Кіцак – ред.) то вони потрапили під такий прес. Я б ніколи не заздрив, щоб дебютували в таких іграх. Бачите, що щось міняти треба, щось шукати. Якщо є зона комфорту то всім добре. Нема претензій по голах до воротаря – старався, бився. Кіцак отримав жовту карточку і вже боявся другу отримати. В нього ще все попереду. Попробуйте увійти в такій грі – перший раз у Першій лізі з чемпіонату області і хотіти чудес. Зрозуміло що цього не може статись. Працювати ми будемо і хлопці не повинні опускати рук. У них ще майбутнє попереду – їм по 18 років.  

Позитивного у грі виділив тільки одне – була самовіддача і боротьба. Не задоволений заміною, яка вийшла, хотілося б краще. Вони вийшли «не чіпайте мене, я не чіпатиму вас». Заміна повинна виходити і помагати «вирішувати». Але в такій грі вийти на заміну – це важко і ми це все розуміємо. Погано, що отримали не обов’язкові жовті карточки.

В нас на «Динамо-2» вже наполеонівські плани - менше «получити». Не будемо заглядати десь далеко, опустимося на землю. Будемо починати все з нуля. Ми не хлопчики для биття. Все ж таки, не випадково ми попали в ту верхню групу. А тепер треба там відвойовувати і чіплятися. Ми знали, що у другому колі кожне очко буде на вагу золота.

Ніколи не було такої гри щоб ми не старались. Були в нас осічки. Тепер їх не буде. Будемо грати, будемо битись, будемо на емоціях. І ми ще дома покажемо. Не думаю що вболівальники можуть сказати, що ми десь легковажно ставились до нашої праці. Ми старались і робили все що могли. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: