Василь Івегеш: "ФК "Тернопіль" проведе короткий тренувальний збір у Києві

19 лютого 16:52
Переглядів: 205
Івегеш

З 25 лютого по 2 березня ФК Тернопіль планує провести міні-тренувальний збір у Києві. Там ж заплановано зіграти три спаринги. Про це клубній прес-службі повідомив головний тренер команди Василь Івегеш.

— Для проведення спарингів ми шукали суперників на Західній Україні, сподівалися зіграти з чернівецькою Буковиною, тернопільською Нивою, стрийською Скалою. Але вийшло так, що одні команди тільки що приступили до тренувань і одразу їдуть на збори, інші — вже перебувають на зборах, треті, як то Буковина, беруть участь у одному з турнірів. А там вкрай потрібно до 5 березня зіграти 2-3 спаринги з хорошими командами. Оскільки найбільша кількість футбольних полів зі штучним покриттям знаходиться в Києві, тому в нас виникла ідея провести в столиці міні-збір. Отримали добро зіграти 26 лютого спаринг з київським Динамо-2 у їхньому манежі в Конча-Заспі. Також на 2 березня вже погоджений спаринг з чернігівською Десною. У пошуках спаринг-партнера на 28 лютого. Є попередня домовленість, що ним буде студентська збірна України, яка базується в Києві. Плануємо до столиці взяти всіх заявлених футболістів та перспективну молодь, яка в нас є на перегляді. Гратимемо не на результат, намагатимемося дати можливість пограти всім футболістам, особливо тим, які нещодавно приступили до тренувань після травм.

Якщо все ж запланованого у нас вийде, то чергуватимемо — один день тренування, другий — спаринг. І так триватиме до 2 березня. 3 березня повернемося до Тернополя, де готуватимемося безпосередньо до календарної гри з ФК Миколаєвом, виправляючи наші недоліки. На останньому тренувальному зборі буде вже тактико-технічна підготовка футболістів, вдосконалюватиметься робота з м’ячами. Водночас, на Західній Україні в 10 числах березня ще зіграємо один спаринг. Можливо, як це в нас традиційно складаємося, гратимемо з львівськими Карпатами або луцькою Волинню. По результатах останніх матчів вирішуватимемо, який склад готуватиметься до першої офіційної гри 2015 року.  

— Вчора, 18 лютого, було підписано контракт з першим "зимовим" новачком. Чи очікується в найближчі дні нові поповнення ФК Тернопіль?

— Контракт у нас був підписаний з Сергієм Чернобаєм. Він хотів і хоче грати в нашій команді. З досвіду, одразу ні з ким не підписуємо контракти. Говоримо усім потенційним новачкам придивитися тиждень-два до команди, знайти з тренерами та футболістами спільну мову, оцінити всі за і проти, і тоді приймати рішення по укладені трудової угоди. Наступними новачками мають стати плеяда молодих гравців — вихованці тернопільського футболу. Також на зборі в Києві придивлятимемося до гравців студентської збірної, за яку теж виступає ряд кваліфікованих виконавців. Коли розпочнуться матчі Прем’єр-ліги, то з’являться багато вільних агентів, тому і на них звертатимемо увагу. А ще чекаємо, що своє вагоме слово скажуть гравці, які нині відновлюються від травм, зокрема, це — Семенець, Чорний, Дорі, Соколовський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: