Василь Івегеш: "ФК "Тернопіль" - це наша народна команда"

22 травня 13:56
Переглядів: 195
Івегеш

ФК Тернопіль здобув бойову перемогу над стрийською Скалою і ще на один крок наблизився до виходу у Першу лігу.

Цьогоріч із Другої ліги у лігу вище потрапить відразу чотири команди, які відповідно займуть1-4 місця у чемпіонаті. ФК Тернопіль у цьому напрямку, після перемоги над Скалою, закріпився на третьому місці.

На думку керівництва, тренерів, та гравців ФК "Тернопіль", команда повністю заслужила вихід у Першу лігу і повагу від своїх вболівальників. Муніципальний клуб майже на 100% складається із місцевих вихованців, які своєю грою заслужили для команди поточне третє місце. Іще одне досягнення — на рідному полі у цьому чемпіонаті ФК Тернопіль жодного разу не програв, здолавши усіх конкурентів і лише раз зігравши унічию.

— Ми не є тільки футболісти для того, що проїдаємо гроші, або десь не боремся за результат. Ми лицем в грязь не вдарили, ми практично доказали нашому місту, що ФК Тернопіль — це наша народна команда, команда міста, і якщо взяти всіх наших футболістів, ми стараємося з повних сил, щоб доказати всім нам, що дійсно команда заслуговує грати в Першій лізі, — вважає головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш.

Зрештою, аби на 100% виконати поставлене керівництвом завдання у чемпіонаті, а це вихід у першу лігу, у ФК Тернопіль залишається 4 останні тури, в яких також необхідно набирати очки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: