Василь Івегеш: "Гол "Сталі" поставив нас на коліна"

12 травня 07:30
Переглядів: 98
івегеш

Перша ліга. «Сталь» Дніпродзержинськ – ФК «Тернопіль» 4:0. Післяматчева прес-конференція керманичів команд.

Василь Івегеш, головний тренер ФК «Тернопіль»:

-  4:0 - це «важкий» рахунок для нас. Ми вже на виїзні матчі завдання не ставимо, головне якомога менше пропустити. І ми, як команда, що є в лідируючій групі, хотіли позитивний результат. Але втрутився такий фактор, як вилучення. На самому початку зустрічі суддя вилучив нашого гравця (на 3-й хв.. вилучений Роман Гаврилюк – ред.). Я не бачив яка причина вилучення. На мою думку там була жовта карточка. Будемо розбиратись дома. Повірте, що з такою командою, як «Сталь» грати на виїзді і в меншості дуже важко. До 75-й хвилини старались, втримали результат. Також струс мозку отримав наш воротар і прийшлось робити заміну. Трохи з ладу вийшли наші захисні ланки і «Сталі» вдалось забити гол. Цей гол поставив нас на коліна. Ми побігли відіграватись і нас зловили на контратаках.

Володимир Мазяр, головний тренер «Сталі» Д:

- В першому таймі «Тернопіль» дуже грамотно оборонявся і навіть мав моменти для взяття воріт. У другому таймі ми перебудувались, оскільки грали в більшості. Просили гравців більше грати через фланги. Нам вдалось забити м’яч і довести гру до логічного завершення. Я радий, що забив дебютант нашої команди (Роман Дебелко – ред.)  і Слава Богу, що Стас Куліш почав забивати, а то чотири матчі він не міг відзначитись.

ФК «Тернопіль» для нас принципова команда. Ми поважаємо суперника і вважаємо, що вони достойно виступають в Першій лізі. Якщо би хтось сказав на початку чемпіонату, що будемо грати друге і четверте місце, то я б в це не повірив. Хочу зробити комплімент команді «Тернопіль» за їхні бійцівські якості. В цілому, можу сказати, що матч був до забитого м’яча. Думаю, що «Тернополю» не потрібно розчаровуватись. Хороша команда.  Хороші бійці. Я дуже добре до них відношусь.