Василь Івегеш: "Головне – не пропустити швидкий гол"

23 жовтня 14:40
Переглядів: 83
Василь Івегеш

Вчора, 22 жовтня, ввечері відбулося передматчеве тренування ФК «Тернопіль» у Олександрії (Кіровоградська обл.). На СК «Ніка» тернопільські тренери запропонували футболістам вправи на утримання м’яча, удари по воротах та коротку двосторонку.

Як відзначив тренер муніципалів Василь Івегеш, тренування пройшло плідно, на щастя ніхто не утримав ушкоджень, всі хто приїхав до Олександрії здорові та готові до матчу з місцевою футбольною командою.

Сьогодні ж зранку у ФК «Тернопіль» вже відбулася ранкова зарядка після якої футболісти відбули на сніданок. Далі у команди за планом відпочинок і власне налаштування на непросту гру з лідером першої ліги.

Зауважимо, що в Олександрії різко змінилися погодні умови. Якщо ще вчора була тепла сонячна погода, то сьогодні значно похолодало та піднявся сильний вітер.

За словами тренера тернополян, матч з ФК «Олександрія» буде дуже складний, а тому в першу чергу потрібно, щоб надійно зіграла задня лінія.

«Якщо нашій команді вдасться не пропустити швидкий гол, а ще краще протриматися перший тайм, то в нас з’явиться шанс вивести з Олександрії очко», – резюмує Василь Івегеш. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: