Василь Івегеш: "Ігор Худоб'як може дебютувати у матчі проти "Чорноморця"

18 березня 21:21
Переглядів: 152
Івегеш

Після підписання муніципальним клубом нового гравця, враженнями і подальшим баченням поділився з клубною прес-службою головний тренер Тернополя Василь Івегеш.

— Розуміємо, що з командою підписав контракт футболіст, який дуже добре знайомий для нашої команди. Ігор Худоб’як грав проти Тернополя у складі Факела ще в фіналі чемпіонату Європи серед студентів-2009 року, і у багатьох матчах студліги. Також це хороший знайомий багатьох наших гравців. Ми шукали такого нападника, таранного типу.. переглядали багатьох футболістів, однак все-таки прийняли рішення, що нам потрібен досвідчний гравець, в чому Худоб’як підходив якнайкраще. Тим краще, що він матиме право дебютувати у нашому складі вже 26 березня у матчі проти Чорноморця.

— Як з підписанням Худоб’яка зміниться позиція на полі Мединського?

— По-правді кажучи, у нас не було планів використовувати Мединскього на вістрі атаки. Його краща позиція — на флангах, або ж під нападниками. Тож думаю з Гаврилюком-Чорним під нападниками, Мединським на фланзі атаки, а з Худоб’яком на вістрі — краще розташування команди у сьогоднішній комплектації.

— Вже фактично через тиждень матч проти „Чорноморця”. Як проходять фінальні приготування?

— Все у плановому режиму. Більше вирішили не проводити контрольних матчів, через ризики травми, будемо готуватися через тренування. Приступив вже до них Степан Клекот, ймовірно і він зможе допомогти нашій команді в тому матчі, втім – це все поки під запитанням.

— 16 березня День народження святкував капітан Тернополя Андрій Кондзьолка... як привітала його команда?

— Подарували Андірю м’яч з автографами футболістів нашої команди сьогоднішнього зразка.. Втім, вже скоро у багатьох наших гравців дні народження, тож сподіваємось м’ячів хватить для всіх (сміється).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: