Василь Івегеш: "Хочемо доказати, що ми є команд"

07 червня 10:46
Переглядів: 97
Івегеш

Битись, як у кубкових матчах, проти суперників з прем'єр-ліги. Так налаштовують гравців ФК "Тернопіль" на останню гру в чемпіонаті. На рідному полі тернополяни приймуть претендента на золоті медалі другої ліги - дніпродзержинську "Сталь".

Завдання на чемпіонат, а це вихід у першу лігу, ФК "Тернопіль" уже виконав, завчасно забезпечивши собі місце у четвірці лідерів ІІ ліги, які в наступному сезоні і поповнять лігу вище. Втім, мотивації на заключну гру чемпіонату у тернополян вистачає - перемога у ньому гарантуватиме бронзові медалі для команди, а от поразка чи нічия поставить участь у нагородженні призерів під сумнів. Вмотивованим буде і суперник - дніпродзержинська "Сталь", для якої результат матчу вплине - золото чи срібло чемпіонату він отримає.

- При цій ситуації, при цій грі, повірте одно, що мотивація в двох команд, а то б мотивації не було б, стільки закулісних розмов би було по тповоду цієї гри. А так ми йдемо на цю ігру і ми знаєм, запрошуєм болільників, запрошуєм всіх, що це буде ігра хороша і я думаю одно, що на рівні ігор, що ми грали з Полтавою, з "Чорноморцем", це в нас третя ігра контрольна, яка, ми би хотіли доказати, що ми є команда, - говорить головний тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш.

Матч ФК "Тернопіль" та дніпродзержинської "Сталі" відбудеться на центральному стадіоні Тернополя у суботу, 7 червня. Початок матчу о 17:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: