Василь Івегеш: "Кубковий поєдинок у Нікополі розглядаємо, як етап підготовки до старту чемпіонату"

21 липня 12:06
Переглядів: 138
івегеш

Матчем з аматорською командою ДСО ФК «Тернопіль» завершив другий навчально-тренувальний збір. Далі у футболістів муніципального клубу відбуватиметься ціленаправлена підготовка до кубкового поєдинку проти ФК «Нікополь-НПГУ» (22 липня) та чемпіонату – проти київського «Динамо-2» (26 липня). На прохання клубної прес-служби головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш прокоментував весь підготовчий цикл до нового сезону.

– Матчем проти ДСО команда завершила підготовку до сезону. Чи все з запланованого вдалося реалізувати?

– І справді, поєдинком з ДСО ми завершили спаринги до кубкової гри. Хотіли зіграти ще один спаринг, навіть був вже спаринг-партнер, але по строках вже не встигаємо, бо потрібен певний час, щоб дати футболістам на відновлення перед поїздкою до Нікополя. Водночас, хочу зазначити, що кубкова гра – це не кінець нашої праці у підготовці до початку сезону. Великих завдань на кубковий поєдинок у нас немає. За рахунок цього матчу будемо готуватися до старту в чемпіонаті, який, нагадаю, у нас відбудеться в Києві і протистоятиме нам молода і амбітна команда «Динамо-2».  

– Чи не відіб’ється на грі ФК «Тернопіль» той факт, що команда в міжсезоння не зіграла жодного поєдинку з професійними командами?

– Якби у нас було 6 чи 7 нових футболістів, подібні матчі однозначно були б потрібні, щоб награвати склад. Натомість до нас поки, що прийшов один новий футболіст – Олександр Музика, тому особливої потреби у великій кількості спарингів, у тому числі і з професійними командами, у нас не було. Я не думаю, що відсутність подібного роду поєдинків відіб’ється на нашій команді. До того ж, зауважу, що до певної міри мала кількість матчів була вимушена, адже в нас велика група футболістів виступала на Всесвітній універсіаді, де награла велику кількість матчів зі збірними різних країн світу, тому про відсутність у міжсезоння в тернопільських гравців ігрової практики говорити не доводиться. А чи правильно була вибрана методика підготовки до сезону – покаже час і стартові тури чемпіонату.

– У матчі з ДСО травму отримав Василь Чорний. Наскільки вона серйозна і чи можна говорити, що Василь поїде до Нікополя?

– По «гарячих» слідах нічого конкретного сказати не можу. Наскільки серйозне ушкодження Чорного, свій вердикт мають зробити лікарі.

– У останньому спарингу ФК «Тернопіль» не брав участь нападник Богдан Семенець, хоча день перед тим він зіграв за команду у Волочиську. В чому справа?

– Семенець відпросився на два дні, адже він їздив у складі студентської збірної до Кореї. Хотів більше часу побути з сім’єю і ми пішли йому назустріч.

– Яка його доля, адже ЗМІ повідомляють, що він залишає ФК «Тернопіль»?

– Я думаю, що кубковий матч він ще зіграє за ФК «Тернопіль», а далі – побачимо.

– Кого ще, окрім Олександра Музики, ФК «Тернопіль» буде заявляти на сезон?

– Однозначно, нові обличчя в команді будуть. До деяких футболістів ще придивляємося, з деякими ведемо перемовини. Уважно вивчаємо заявочні листи команд Прем’єр-ліги. Хто не «зачепиться» в командах вищого українського дивізіону, особливо з числа нападників, будемо запрошувати до себе. Окрім того, продовжуємо шукати талантів у межах двох сусідніх до Тернопільщини областей – Львівської та Івано-Франківської, адже ми не можемо розраховувати на футболістів з інших регіонів, які хочуть, або захмарних зарплат, або за них потрібно платити гроші.

– Хто з молодих футболістів з групи підготовки зможе поповнити команду вже цього літа?

– Продивляємо до зовсім юного Андрія Різника, є ще ряд футболістів. Щодо підписання контрактів з ними, то час у нас ще є, адже заявочна кампанія триватиме до закінчення серпня.

– Відомо, що Ви нещодавно мали розмову з почесним президентом ФК «Тернопіль» Сергієм Надалом. Чи обговорювалося в її ході завдання команди на сезон?

– Хоча Сергій Віталійович і зайнята людина, адже має чимало клопоту по міській господарці (С. Надал – мер Тернополя – авт.), водночас він планує зустрітися з командою після кубкового поєдинку та особисто повідомити про майбутнє команди і цілі на прийдешній чемпіонат у першій лізі. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: