Василь Івегеш: "Мені приємно, що команда зіграла дисципліновано та без жовтих карток"

21 березня 13:10
Переглядів: 258
івегеш

Головний тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш на післяматчевій прес-конференції поділився своїми думками щолдо гри з ФК "Миколаїв" (4:2) та поділився планами на найближче майбутнє.

– У нашій команді є таке прислів’я: як зіграв першу гру, так і на тебе будуть ходити вболівальники протягом року. Тому ми намагаємося зіграти якомога краще дебютні матчі. В принципі сьогоднішнім матчем задоволений. Найбільше переживав за результат, адже до цього були лише спаринги, а в товариських матчах робив по 8-9 замін, тому цілісного враження від команда не мав. Те, що це був перший офіційний матч року відбилося наприкінці матчу, коли ми пропустили двічі. До певної міри передбачав щось побідне, адже не форсував підготовку до цього матчу, бо в нас є ще два тижні на підготовку до наступного календарного матчу. Буквально в понеділок (23 березня) команда збирається і збори продовжуються. В середу граємо товариську гру з прем’єр-ліговою луцькою "Волинню". Думаю, суперник дасть нам хороший урок. А 29 березня замість матчу зі "Сталлю" (Алчевськ), який не відбудеться, зіграємо з чемпіоном Івано-Франківської області – командою "Карпати" з Брошнева. І після поєдинку будемо безпосередньо готуватися до календарного матчу з ФК "Полтава". Якщо пройдемо весь запланований графік, то, думаю, виглядатимемо краще у плані функціональної готовності.

– Можете сказати, хто з футболістів у Вашій команді сподобався найбільше?

– Якщо команда перемогла, то не можу сказати, що гра якось з футболістів не сподобалася. Не сподобалася трохи кінцівка матчу. Вийшли на заміну молоді гравці, яким було важко одразу увійти в гру. З іншого боку, дуже втомленими вже були Курило та Атласюк. Сподобалося ж бажання з яким футболісти вийшли на гру. Навіть від великого бажання в першому таймі було багато браку при передачах. Скажімо, Степан Клекот почав грати в "барселонських" футбол через центр поля, в який ми ніколи не граємо, адже акцент робимо на флангові проходи з наступними прострілами. Дякуючи Богу, здобули перемогу…

– Прокоментуйте гру новачка команди Ігоря Кушецького?

– Наперед хвалити не буду. Те, що Ігор забив два голи – це добре, але я вважаю, що голи забиваються спільними зусиллями всієї команди. Ми Кушецького брали на позицію лівого півзахисника і, думаю, що він справився з обов’язками. Хоча хотілося б побільше флангових передач, адже багато пасів віддавалося на захисника Андрія Дубчака, який власне вже робив простріли з неробочої лівої ноги.

– Сьогодні футболісти грали дуже обережно по відношенню один до одного. Свою роль зіграло важке поле і не бажання отримати травми?

– У нас важка ситуація, адже п’ять чоловік перебувають на карточках, тому на установці перед грою сказав, щоб футболісти грали обережно, щоб не отримали попередження, відповідно не пропускати наступний матч з Полтавою. З іншого боку, на установці говоримо, щоб наші футболісти поважали суперника, грубої гри та хамства на полі не повинно бути, адже футбол – це наш робочий верстат. На цьому робимо акцент на теоретичних заняттях, розборах матчів, індивідуальних бесідах. Тому мені приємно, що команда зіграла дисципліновано та без жовтих карток. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: