Василь Івегеш: "Молоді гравці повинні доказувати, що вони гідні дублери основного складу"

11 жовтня 12:36
Переглядів: 72
івегеш

– Я вважаю, що ФК «Тернопіль» та «Десна» практично однакові команди, адже і в суперника 2-3 роки однаковий склад, і в нас теж. Тим більше, що наші команди знаходяться поруч у турнірній таблиці. А тому у цій зустрічі зійдуться два колективи, які будуть боротися за кожен клаптик футбольного поля. Загалом, скажу так: у Чернігові не я не хотів би програти, а як воно станеться – побачимо.   

– В основній групі уже тренується півзахисник Роман Гаврилюк. Як його самопочуття, чи можна очікувати на його появу на полі?

– Я тішуся з того, що Гаврилюк уже приступив до тренувань. Остаточно не можу сказати, що він з’явиться на полі. В поїздку до Чернігова його братимемо, адже Роман – гравець з досвідом, думаю разом з молодими він приніс нам би користь.  Однак маємо інший клопіт – Сергій Атласюк на тренуванні зламав ніс. Тому він не тренувається з нами. Також у поєдинку студентських команд травмувався Артур Дорі, який, напевно, не гратиме в Чернігові. Також під питанням участь у наступному календарному матчі Ігоря Курила, який у Кам’янець-Подільському отримав мікротравму (забій м’яза ноги), тому не тренувався з командою. Отож, як і в поєдинку з дніпродзержинською «Сталлю», відкриваються двері молодим. Вони повинні доказувати, що вони гідні дублери гравців основного складу.

– Мабуть, Ви передивлялися відеозаписи ігор «Десни». Які сильні і слабкі сторони Вашого суперника?

– У наших суперників хороший тренер, який вже багато років у лігах, добре знає, як налаштуватися на кожного суперника. Щодо ліній, то команда «Десна» збалансована у всіх ланках, як в обороні, так і в півзахисті та нападі. Когось окремо не хотів би виділяти, вся команда хороша, мобільна, кожен гравець доповнює один одного.

– За рахунок чого хотіли б досягнути прийнятного результату, адже по статистиці, «Десна» для муніципалів є однією з найбільш незручних команд?

– Якщо зіграємо грамотно, від оборони, розберемо найнебезпечніших гравців суперника , не пропустимо швидкий гол, то певен, все буде для нашої команди добре.  

Пане Василь, як проходить процес реабілітації півзахисника команди Василя Чорного?

– Ми постійно  тримаємо з ним контакт. Він ще кілька днів буде в гіпсі, адже операція на хрестоподібних зв’язках так просто не залишає слід. Але надіюся і знаю, що буде все добре. Василь – боєць, ми його  чекаємо. Сподіваюся, що вже в грудні він почне бігати по колу, а з лютого зможе з командою проходити повноцінні тренувальні збори.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: