Василь Івегеш: "Мої підопічні зроблять все, щоб гідно виступити у матчі проти "Нафтовика"

28 вересня 00:02
Переглядів: 95
івегеш

Дорога з Тернополя до Охтирки забрала близько 11 годин, тому тренери ФК «Тернопіль» вирішили відмовитися від передігрового тренування.

– Ми провели два повноцінних тренування у четвер та п’ятницю, тому проблем не повинно бути. Завтра, у день гри, проведемо ранкову зарядку, згодом – теоретичне заняття після чого власне відбудемо на гру проти місцевого «Нафтовика», – зазначив головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш.

За словами тренера, всі 18 футболістів, які поїхали до Охтирки – здорові і готові гідно проявити себе завтра на футбольному полі. Що ж до суперника, то тернополян відносяться до нього з повагою.

– «Нафтовик – хороша команда, гру якої довелося на власні очі побачити минулої неділі в протистоянні з «Нивою». Охтирчани грають у «динаміський» футбол, вміють і подовгу тримати м’яча, і швидко переходити з захисту до атаки, націленими є і їхні довгі передачі на гравців групи атаки. Добре знаємо, як грає один з лідерів цієї команди – фланговий півзахисник Сергій Шестаков, котрий ще донедавна виступав у Тернополі. Загалом ця команда доволі вдало грає у домашніх матчів, тому, однозначно, нам у цьому поєдинку буде не легко, але мої підопічні зроблять все, щоб гідно виступити у матчі проти «Нафтовика», – резюмував наставник 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: